Wpis z mikrobloga

@anonanonimowy321: To moja lepiej, mam dobrze płatny zawód (chiptuningi, elektronika itp) oraz praca jest naprawdę ciekawa i nie za ciężka. To ostatnio stwierdziła, że jak nie zamierzam otwierać firmy z tym związanej żebym szukał pracy lepiej płatnej :D Bo za mało tysięcy w zębach przynoszę. W sumie nie ważne co, może być i marketingowiec albo tirowiec oby kasa była lepsza. Nie ważne, że w zawodzie jestem już 8 lat i
  • Odpowiedz
Matkę mam na myśli. I standardowo czepianie się czemu jeszcze nie mam kobity ble ble ble. Rodzice chcieli by żebym imperium budował więc wg nich zarabiam za mało. Jestem samodzielny od dawna, mieszkam sam ale jak mi non stop o tym wspominają to i tak idzie się wkur...
  • Odpowiedz
Matkę mam na myśli. I standardowo czepianie się czemu jeszcze nie mam kobity ble ble ble. Rodzice chcieli by żebym imperium budował więc wg nich zarabiam za mało. Jestem samodzielny od dawna, mieszkam sam ale jak mi non stop o tym wspominają to i tak idzie się wkur...


@Nestorm: Po twoim pierwszym tekście, chciałam ci napisać, żebyś się wyprowadził od toksycznej matki.

Ale jak i tak mieszkasz już sam, to po prostu olej ich "mądrości". Z reguły najwięcej do powiedzenia odnośnie pracy i zarobków mają ci, którzy sami nie pracują, albo pracują niewiele (takie minimum, żeby się nie
  • Odpowiedz