Wpis z mikrobloga

Przecież on startował z zarzutami do Senatu, one nadal na nim ciążą, jednak rozprawa odbędzie się dopiero po wygaśnięciu immunitetu. Platforma po to wcisnęła Kwiatkowskiego na listy, by uchronić go przed zarzutami i najprawdopodobniej więzieniem.


@Kapitalista777: ktoś tu się mija z prawdą, to już klasyka wśród wyborców pis

https://www.gazetaprawna.pl/artykuly/978031,prezes-nik-krzysztof-kwiatkowski-uchylenie-immunitetu.html
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitalista777: nie, nie pasujesz w ogóle do profilu wyborcy PiSu swoimi wpisami, twoje poglądy wcale nie są zbieżne z linią partii i nie interesuje cię jechanie po obozie rządzącym, po opozycji z chęcią. Nawet się nie pogrążaj.
  • Odpowiedz
@let_it_be: Bronię każdego, kto jest niesłusznie atakowany propagandą i nagonką. Tak samo broniłem PO w 2008, gdy każdy #!$%@?ł, że to błąd, że nie dorzucają pieniędzy do ogniska (kryzys), bo przecież "każdy tak robi".

Rzecz w tym, że na tym istnieje jakaś niesamowita antypisowska nagonka partyjniaków z PO. Przecież cała neuropa (w której jest także moderacja, która wyczyściła w 1.5 roku niemal cały serwis z ludzi choćby częściowo "z prawej strony"), to platformerscy fanatycy, członkowie młodzieżówek, a przynajmniej jeden członek biura poselskiego Nowoczesnej (słynne "C://biuro_poselskie/memy/memantypis.jpg #pdk).

Nigdy nie głosowałem na PiS (choć raz, w 2007 głosowałem na PO). I mnie, za to tylko, że nie jestem skrajnym fanatykiem PO łączysz z PiS, za to niemal dosłownie wyznawców PO nikt tu nie rusza. Boją się nawet odpowiadać na pytanie po nazwaniu mnie "pisowcem" ile razy oni głosowali na PO (dzisiejsza akcja). Bo ja na PiS nie
  • Odpowiedz
To ty sie pogrążasz bo twierdzisz że PO chroni Kwiatkowskiego immunitetem senatora przed sprawą sądową która właśnie jest w toku, chciałem zobaczyć jak daleko zabrniesz w swoich manipulacjach i jak widać poszedłeś na całość. XD Ale wtopa funkcjonariuszu


@AntyDojcz: Co Ty opowiadasz w ogóle... Przecież wyrok nie zapadł przed wyborami do Senatu. Więcej- zrobili go członkiem KRS. Człowieka z zarzutami

Piszę o tym od początku. Ile razy wyskoczysz z czymś
  • Odpowiedz