Wpis z mikrobloga

Jak wiecie siedzę tu trochę lat i nigdy nic nie wciskałem mimo sponsoringu. Większość suplementów nie działa, nie ma zastosowania u większości trenujących i to bajeczki dla naiwnych. Również jako przedtreningówka zazwyczaj wystarczy kofeina lub samemu zrobienie własnego stacka, który wyjdzie taniej niż gotowiec. Ja jednak po kolejnym roku trenowania zrobilem się trochę bardziej wygodny i nie chce mi się niczego samemu składać, łykać większość ilości tabsów wiec szukalem przedtreningówki. W ostatnim czasie MZ wydało kilka z nich, każda była dość spoko, ale mi nie pasowały - MZ Preworkout, Mad Zebra, Stim Punch (tez naprawde jakoś źle na mnie działał). No ale w końcu trafiłem na coś co mi pasuje i mogę polecić - Mastermind. Ta przedtreningówka absolutnie nie ryje beretu, nie powoduje nakręcenia, działa odwrotnie - pomaga w skupieniu i wiekszość składników kiedy brałem gdy robiłem własne stacki

- Alpha GPC
- Hupercyna
- Lion's Mane
- NALT
- ALCAR
- Fenyloalanina
- Teanina
- Kofeina
- Bakopa
- Astralagus

Dla mnie jest super, i faktycznie mam fajnie wyciszenie, skupienie, tunel na treningu, no ale jak ktoś szuka mocnych wrażeń, to ich tu nie znajdzie xD. Czasem też biorę ją w domu, gdy zabieram się do rozpisek dietetycznych/treningowych

Napisałem post, bo czasem pada pytanie jaką przedtreningówkę biorę i polecam - zazwyczaj unikałem odpowiedzi, bo sama lipa była. Jak będziecie to jeść, to moze uda Wam się zrobić 34 cm jak w mojej łapie bez sterydów i być silniejszym niż DywanTiwi.

na http://muscle-zone.pl z BORSUK05 - 7 % taniej. Kwestia taka , ze jej nie ma w sklepie (xD haha), ale pewnie niedługo będzie.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #szekle #zydzi #fullborsukworkout
Kasahara - Jak wiecie siedzę tu trochę lat i nigdy nic nie wciskałem mimo sponsoringu...

źródło: comment_ukhzyu1gnvgio7IzNys1ZsLip0893u6b.jpg

Pobierz
  • 47
@Prospero88: na geranium nie ma już na rynku (tylko proszę nie mów, że są, bo nie ma, i to tylko fake 1,3 i dosypane wiecej kofeiny), zresztą ten kto 5 lat temu brał coś z geranium, to wyczuje przepaść między rzekomym obecnym 1,3 i że to nie to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kasahara: Są nadal, tylko trzeba sprowadzać ze stanów. Dobrym przykładem jest Dark Raven Vikings Rage. Można jeszcze dostać starego Mesomorpha. Fakt zdarzają się fuckupy i oszustwa takie jak np Centurion Labz Rage. Dark Raven wypuścił teraz nowego preworkouta o nazwie Werewolf z dużą ilością DMAA i innego syfu ;-)
@Prospero88:

Ale Ty wiesz, ze w stanach jest zakaz produkcji i sprzedaży od 2017? :) I to taki same fake.
(A dokładniej od 2017 był ban na produkcje i zamknięto ostatnią fabryka, do końca 2018 już zakaz sprzedaży nawet zaległości magazynowych)
Ale Ty wiesz, ze w stanach jest zakaz produkcji i sprzedaży od 2017? :) I to taki same fake.

(A dokładniej od 2017 był ban na produkcje i zamknięto ostatnią fabryka, do końca 2018 już zakaz sprzedaży nawet zaległości magazynowych)


@Kasahara: Będę musiał to skonsultować z moim dostawcą supli :-) Fakt, że te, które niby mają mieć w sobie DMAA to mnie klepią konkretnie.
@Prospero88: a jadłeś coś tam 4-5 lata temu, gdy to faktycznie latało? Bo wiesz, jak masz odniesienie to można na czuja być może stwierdzić. Ja po prostu jak zaczynałem na siłce i ktoś mi coś dał z geranium to latałem po ścianach i miałem takie zjazdy później, że myślałem czy po karetkę nie dzwonić. Obecne rzekome 1,3 to mogę z 10 miarek brać i prędzej mnie 1 g kofeiny trzepnie.
coś wiecej o tej wyjebce Centurion labz ?


@Blahblahaa: Zero efektu pobudzającego pomimo stosowania nawet podwójnych dawek. Dosłownie jakbym sobie robił Vibovit z kreatyną. Nawet nie było efektu swędzenia skóry od B-alaniny. Jedyne co czułem to lekko przyśpieszone tętno pewnie od kofeiny i podniesione lekko ciśnienie.