Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: Powodem takiej opinii jest to, że większość ne traktuje g-shock zgodnie ze swoim przeznaczeniem. A mianocie przetrwanie w trudnych warunkach, wstrząsach, uderzeniach, wilgoci etc... dla większości g-shocków i ich posidaczy najtrudniejsze warunki do sprawdzian z matematyki czy fizyki.

@m_bielawski: ^^^^^
@wjtk123: ^^^^^
  • Odpowiedz
że większość ne traktuje g-shock zgodnie ze swoim przeznaczeniem


@fi9o: W przeciwieństwie do posiadaczy Submarinerów i innych Fifty Fathoms, którzy to w swoich zegarkach regularnie nurkują na duże głębokości. No i ciekaw jestem ile ma przelatanych godzin przeciętny posiadacz navitimera czy big pilot's.
Zegarki to biżuteria, choć w przypadku g-shocka w większości plastikowa.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: jak się ma około 20 lat to okej, jak widzę gościa na około 30 lat z gshockiem to jakoś tak dziwnie to wygląda. Chociaż sam mam dwa zegarki i jeden z nich to właśnie gshock (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stefan_pmp: owszem, i noszę go świadomie jako narzędzie mierzenia czasu w warunkach gdzie zwykły zegarek jest narażony na uszkodzenie a ten nie. Bo po to jest xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wygryw_z_wyboru: spoko, ja nie mam z tym problemu, wymienione przez ciebie sytuację poza dresiarskimi ekscesami to raczej trudne warunki dla innych zegarków ;) wiec dla mnie git ;)
  • Odpowiedz
W przeciwieństwie do posiadaczy Submarinerów i innych Fifty Fathoms, którzy to w swoich zegarkach regularnie nurkują na duże głębokości. No i ciekaw jestem ile ma przelatanych godzin przeciętny posiadacz navitimera czy big pilot's.


@OnufryZagloba: ale Submarinery czy Blancpainy wyglądają dobrze, a G-Shocki jako zegarki casualowe... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ja tam nie zaglądam nikomu na rękę, ale dziwi mnie trochę, że stały się zegarkami codziennymi. są inne,
  • Odpowiedz
@stefan_pmp coś w tym jak. Ale to nie wina zegarka, a raczej niedopasowania. Duży gshock na małym nadgarstku rzeczywiście wygląda komicznie, zwłaszcza w połączeniu z eleganckim ubraniem albo typowym business casual. Ale trochę mniejszy gshock na wielkiej łapie operatora dźwigu będzie wyglądał dobrze.
  • Odpowiedz