Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fi9o: ja kupiłem gshocka 5 lat temu i noszę go prawie codziennie, siłownia, basen, góry czy praca. Raz nawet dzięki niemu uratowałem sobie rękę przed obdarciem bo poleciał na niego silnik a sam zegarek wyszedł z ryską. Swoją drogą najbardziej śmieszą mnie street wearowcy którzy mają białe gshocki xd
  • Odpowiedz
fakt że nie są najpiękniejszymi zegarkami. Ale bardzo je lubię, cenię i mam kilka w swojej kolekcji. Dlaczego? Dzięki solar nie muszę myśleć o wymianie baterii a dzięki waveceptor nigdy nie muszę nastawiać godziny bo zawsze mam zgodną z zegarem atomowym. A o to chyba chodzi w zegarkach? Żeby prawidłowo pokazywały czas. A w przypadku G-Shock masz to w cenie czasem <300PLN. Który inny zegarek tak precyzyjnie pokaże Ci czas?
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: ja nigdy nie przepadałem za tego typu designem, ale dostałem na urodziny od siostry i jej chłopaka takiego typowego G-Shocka. Zawsze u mnie były zegarki maksymalnie klasyczne, ale jednak wyleczyłem się z chodzenia do warsztatu w zegarkach. Ten dostałem właśnie z myślą o ciężkiej robocie i daje radę, trzeci miesiąc i zero śladów. Fajna opcja że liczy kroki, wieczorem sobie to synchronizuję z apką na telefonie. No i też
  • Odpowiedz