Wpis z mikrobloga

@Blahblahaa za 48zl/h bym nie pojechał jakby opłacali wszystko łącznie z żarciem i transportem. Od tych 48zl musisz jeszcze opłacić polskie koszta działalności, bo pojedziesz tam i tak na max 6 miechów, bo jak zmieni Ci się rezydencja podatkowa, to c--j a nie robota. Już w UK dostać 20£/h to nie problem.
  • Odpowiedz
@Silvervend: Zależy, dwa lata temu dałem gościowi 70 plus najnowszego lincolna plus pomocnika i auto i spawał mi metr styku na rurze na dzień 12h aż nas w końcu w------i z budowy (elektrodą rury 800)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama no to fajnie. Tylko to jest rodzynek na polskim rynku. Na DG większość robi za 40-60/h z własnym sprzętem. A jak na DG, to jeszcze mogą Cię w---------ć z dnia na dzień, więc większość z--------a. A ja myślę o pracy na normalnym, czystym stanowisku, gdzie płacą 100+/h. ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@Silvervend: To nie w tym kraju, tu można tylko krótkie strzały robić i s--------ć - bo firmy mają w roku troche robót a reszte żrą szczaw - ewentualnie produkcja stała ale konkurujesz z chinami kto taniej wię wszyscy się cieszą że te 3500 z nadgodzinami jest ;)
  • Odpowiedz