Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Polscy mężczyźni w tej chwili mają zaniżoną samoocenę przez własne rodaczki. To efekt tego że przez lata od Polek które pochodziły z patologicznych rodzin wychodził taki obraz jakoby typowy polski mężczyzna to był pijak, złodziej, nieudacznik. Polkom jako kobietom łatwiej było znaleźć partnerów na Zachodzie po wielkiej fali emigracji po wejściu do Unii. Miało to wszystko mocne podłoże ekonomiczno-społeczne bo wiadomo że biedny mężczyzna to nieatrakcyjny mężczyzna. Czasy się jednak zmieniają i mamy 2020 rok. Może pora uwierzyć we własne możliwości i zacząć zdobywać partnerki za granicą? I na pochybel tym wszystkim kobietom w Polsce pokazać że Ja Polak jestem przystojny i atrakcyjny i nie muszę się uganiać w nieskończoność za kobietami bo jestem pożądany. Uwierzcie mi połowa spod tagu #przegryw bez problemu znalazłaby kobiety za granicą, tylko nie mogli zdobyć doświadczenia w Polsce jako mężczyźni przez ten cały matriarchat w naszym kraju i rodaczki do których bez kija nie podchodź. A tymczasem kobiety z zagranicy mają o nas coraz lepszą opinię. Mam nadzieję że to początek nowego trendu. Pamiętajcie Świat jest wielki i pełen pięknych kobiet które dają szanse.

#podrywajzwykopem #samotnosc #emigracja #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: [Wyjazdy studenckie](https://st.pl/$xvynkdla)
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Polscy mężczyźni w tej chwili mają ...
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Raczej są szanse, ale trzeba celować w biedniejsze kraje w Europie np. Mołdawia, ukraińska/rosyjska/białoruska prowincja, Kosowo, Albania, Turcja, Azerbejdżan ewentualnie Kazachstan, Uzbekistan, Mongolia a jak ktoś ma chęci to Ameryka Płd, Etiopia, Erytrea, Azja Płd-wsch. Na zachodzie jeszcze króluje stereotyp biednego Polaka troglodyty Sebastiana pracującego na taśmie w przetwórni.
@perfect1995: Tak samo cię wyjebia z hajsu i wiary w kobiety. Mają mniejsze wymagania w Polsce bo jesteś obcokrajowcem dla nich, tak samo jak Polki lecą na obcokrajowca nawet jak wygląda jak iracki żul ściągnięty wczoraj z pontonu. Tak samo wyprane mozgi jak polki.