Wpis z mikrobloga

@Nie_znany: z racji tego, że jestem technologicznie ciemna i nigdy nie miałam Iphone'a pozwolę sobie spytać o to bluetooth. Jak wygląda korzystanie z urządzeń bezprzewodowych? Łączą się w inny sposób? Czy bluetooth istnieje ale nie do przesyłania plików?
@Herato: Mi nie przeszkadza ani jedna z tych wymienionych przez ciebie wad, ale jesli wskaznik ukazujacy czas pozostały do naładowania baterii, czy aod to najistotniejsze czynniki przy kupnie telefonu to wybierasz taki spelniajacy twoje wymagania. Na szczescie mamy duzy wybor i nie jestesmy skazani na 1-2 producentow.

Czesto smieszy mnie gdy ktos wypisuje „obiektywne” wady telefonu, ktore powinny przesądzić o tym, że nikt nie powinien kupowac tego telefonu, nie rozumiejac, ze
@Herato: tak. A przede wszystkim w profilu BT nie można wyłączyć przesyłąnia audio.

Poza tym blokada ekranu to porażka, o wiele lepszy jest wzór. Wrzucanie muzyki wymaga itunes, to jest gówno nad gównami. Jak chcesz wrzucić np. książki czy komiks do odczytu przez appkę inną niż applowa to lepiej żeby ta appka miała włąsny serwer www z którym trzeba się połączyć bo inaczej się nie uda XD

do tego ubijanie aplikacji