Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1564
Czy kitku, u którego właśnie wykryto ostrą niewydolność nerek dostanie plusa na zdrowie? Walczę o niego, jest pod opieką specjalisty nefrologa, ale jest źle. Mam go rok i jest kotem idealnym, na kolankowym, nic nie zniszczył, reaguje na imię, wita mnie po powrocie do domu i śpi że mno, nie odchodź () #koty
Konkol - Czy kitku, u którego właśnie wykryto ostrą niewydolność nerek dostanie plusa...

źródło: comment_QaO1kTAF3LglM3M3sUJArxZvKS6vsVa5.jpg

Pobierz
  • 131
@DyG121: kot zaczyna przesiadywać przy misce z wodą, zaczyna marudzić z jedzeniem (śmierdzi mu, z powodu wysokiego stanu mocznika), więcej śpi, śmierdziało mu z pyszczka, więc poszłam żeby może ząbki wyczyścić. Po badaniu krwi okazało się, że nie może mieć nawet narkozy z powodu wysokiego stanu kreatyniny we krwi. Zaczęło się podawanie leków i kroplówek
@Konkol trzymam kciuki! Przechodzę przez to samo. U mojej kitki kreatynina skoczyła z lekkiej niewydolnosci do masakry, bo aż 10. Aż trafiłam na dr Neske, zdiagnozowała chorobę autoagresywną (ķłębuszkowe zapalenie nerek) i po 2 tygodniach kreatynina spadła do 5 i dalej leczymy.
Jeśli kitku ma też białkomocz to duże prawdopodobieństwo kłębuszkowego. Zapytaj o to weta albo jak jesteś z Warszawy to idź do Neski :3
Dopijaj go wodą ze strzykawki lub kroplówkami
@chrominancja: on dużo pije, nie potrzebuje mu jeszcze dawać. Kroplówki co dwa dni 150ml NaCl. Jest pod opieką nerfologa z Chorzowa, ma bardzo dobre opinie i też pytałam na innym forum o nią, także wierzę, że jest w dobrych rękach. Plan jest na usunięcie wszystkich ząbków, bo one też powodują pogorszenie stanu