Wpis z mikrobloga

Tak widzi mnie większość kobiet.
Raz na kilka lat jakakolwiek zagada. A jak już, to się stanie to 30 letnia samotna matka. Chociaż raz miałem atencję od: 21 lat 8,5/10. Wszystko zaprzepaściłem, przez bycie mental-celem, z zerowym poczuciem własnej wartości.. Oczywiści ja nie zagaduje, gdyż jestem nieśmiałym piwniczakiem. Uśmiechają się też bardzo rzadko, ale się zdarzy. Chyba nie ma sensu zagadywać do takich które nie dają absolutnie żadnych oznak zainteresowania, gdyż jest to na 99% próba dojechania rowerem na księżyc. A jak u Was?
#logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #blackpillraw #przegryw ##!$%@? #redpill #codziennyblackpill #wyjsciezprzegrywu #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #hipergamia #heheszki #humorobrazkowy #wychodzimyzprzegrywu #wyjsciezprzegrywu
B.....W - Tak widzi mnie większość kobiet. 
Raz na kilka lat jakakolwiek zagada. A j...

źródło: comment_G7M3NUjcjf8Q1MyGg4nANAmBKehj0Tlf.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blackpill_RAW: kurdele niedawno wstałem, ktoś wrzucił zdjęcie kawy i życzył miłego dnia miło się zrobiło i fajny miałem humor. A teraz Ty piszesz takie nie fajne przykre rzeczy.
  • Odpowiedz
Chociaż raz miałem atencję od: 21 lat 8,5/10


@Blackpill_RAW: jakim sposobem? Może to nie była taka stricte atencja tylko po prostu coś chciała? Bo jak to w innym wypadku by było możliwe?

A jak u Was?


@Blackpill_RAW: okrągłe 0 jakichkolwiek oznak zainteresowania od zawsze, jak powietrze dla różowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot: "jakim sposobem? Może to nie była taka stricte atencja tylko po prostu coś chciała? Bo jak to w innym wypadku by było możliwe?"
Na 100% to były oznaki. Dziewczyna ze wsi więc ma mniejsze wymagania. Teraz jest z chłopakiem niższym i brzydszym ode mnie.
  • Odpowiedz
to mit, przynajmniej dopóki nie przyjedzie do miasta. Wtedy #!$%@? jej tak samo jak tym co się tu wychowały i takich samych rzeczy z kosmosu wymaga.


@TestoDepot: Otóż to, tak samo jak "jedź do Azji po dobrą żonę". Przyjedzie do zachodniej Europy lub USA i po miesiącu niczym się nie będzie różnić od Europejek i Amerykanek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoDepot: Było tak, że to dziewczyna z grupy na studiach którą spotkałem w klubie. Podpici rozmawialiśmy całą noc, i tylko rozmawialiśmy. Oczywiście ona do mnie zagadała. Po tym zdarzeniu ,na uczelni na każdej przerwie między zajęciami stawała naprzeciwko mnie i puszczała mi oczko. Byliśmy w innych social circle więc swobodne nawiązanie rozmowy, nie było tak naturalne. Wiesz o co mi chodzim. Na początku też myślałem, że to projekcja mojego umysłu
  • Odpowiedz
Później zaczepiła mnie w drodze do szkoły to ja spanikowałem i powiedziałem, że musze jeszcze iść do sklepu i ucieķłem. Jak totalna porażka się zachowałem.


@Blackpill_RAW: Trzeba było pogadać normalnie. Kobieta Cie nie zje/nie zabije.

O statusie materialnym tego osobnika nic mi nie wiadomo, ale samochód ma raczej zwyczajny, z tego co wystalkowałem przez FB.


Moze nie lubi sie chwalić publicznie bogactwem, albo TERAZ nic nie ma, ale ona z
  • Odpowiedz