Wpis z mikrobloga

@bednar_WSRH

Nie rozumiem w czym problem.

No właśnie, nie rozumiesz. Gdybyś choć miał jedną komórkę mózgową, chociaż nawet pół, to byś zrozumiał, że wypowiadam się na temat interesu podatnika w opłacaniu publicznej tv. Gówno mnie obchodzi co kto napisał na pasku, bo równie dobrze mógłbyś debatować nad tym ile widzisz gwiazd w nocy.

Rozumiesz teraz czy jesteś tak zacofany,, że nie rozumiesz prostych komentarzy na Wykopie?
@Volki: Nie kolego. To Ci brakuje czegoś co nazywa się szacunek do rozmówcy. Obraziłem Cię gdziekolwiek? Zaatakowałem? Po co tyle jadu. Smutne troche.
Ja nigdzie nie napisałem, że jest to w naszym interesie. Napisałem, że ani Ty ani ja nie jesteśmy od decydowania co można finansować, a czego nie. Jak już wspomniałem w budżetu finansowanych jest pierdyliard rzeczy, z których 95% społeczeństwa prawdopodobnie nigdy nie skorzysta, rzeczy o których mało kto
To się nazywa pluralizm


@motaboy: Szok, jak ludzie nie potrafią oceniać rzeczywistości. Pluralizm jest wtedy kiedy nie wiesz czy zjeść kanapkę z szynką czy z serem i wymieniasz argumenty za jedna albo drugą opcją ale kiedy złodziej kradnie ci portfel a nazwie to bezzwrotną pożyczką to dalej jest to kradzież.
@bednar_WSRH

Obraziłem Cię gdziekolwiek? Zaatakowałem? Po co tyle jadu.

Jeśli nie rozumiesz moich prostych komentarzy, to nie wysilaj się mi odpisywać, bo okazujesz mi brak szacunku, że każesz mi czytać bezsensowny elaborat i tracić czas. Rozumiesz?

Napisałem, że ani Ty ani ja nie jesteśmy od decydowania co można finansować, a czego nie.

Jesteśmy właśnie, bo wszystko co jest z pieniędzy podatnika powinno mieć aprobatę podatników.

Jak już wspomniałem w budżetu finansowanych jest
@motaboy: ale zrozum, ze telewizja publiczna nie jest od jakiegoś "przywracania równowagi" w mediach.
Czy tobie sie wydaje, ze jak wiekszosc telewizji byłaby "na lewo", to publiczna TV ma być prawicowa? A jak inne telewizje zmienia front, to ona też ma od razu zmienić żeby trzymać balans?
Publiczna telewizja powinna być obiektywna zawsze i tyle. Płacą na nią wszyscy, więc powinna uczciwie przedstawiać bieżące wydarzenia, a nie tak żeby "wyrównywać" głos
@Volki: Co do pierwszej wypowiedzi to srogie, ale to baaaaardzo srogie xD Nie rozśmieszaj mnie.

I zadecydowałeś przy urnie. Tak samo jak 60% społeczeństwa z czego 90 % jest widocznie za finansowaniem, bo zagłosowały na takie, a nie inne partie. Pogódź się z tym. Demokracja kolego. Sam głosowałem na Konfe, ale rozumiem zasady gry i nie obrażam się na jej zasady w trakcie trwania rozgrywki.

To nie jest żadna dziwna mentalność.
@bednar_WSRH

I zadecydowałeś przy urnie. Tak samo jak 60% społeczeństwa z czego 90 % jest widocznie za finansowaniem, bo zagłosowały na takie, a nie inne partie. Pogódź się z tym. Demokracja kolego. Sam głosowałem na Konfe, ale rozumiem zasady gry i nie obrażam się na jej zasady w trakcie trwania rozgrywki

Ale co z tego? Co ma jedno z drugim. Twoja logika jest niedorzeczna. xD Nie możesz mieć innej opinii, bo jest
@Volki: Nie to wcale nie jest niedorzeczne.

Jesteśmy właśnie, bo wszystko co jest z pieniędzy podatnika powinno mieć aprobatę podatników.


Pokazałem Ci po prostu, że Ci podatnicy tego chcą. Czy Ci się to podoba czy nie. Miałeś wybór przy urnie - tak samo jak 60% podatników w tym kraju, o których przecież sam piszesz.

Nie muszę się właśnie godzić xD xD xD O kierwa, ale srogie piguły xD


Ty chyba nie