Wpis z mikrobloga

@Volki: To trochę bezprzedmiotowa dyskusja. Bo generalnei to chcesz mi udowodnić że "jak my was po łbie to dobrze, ale jak wy nas, to nie". Wiesz co... Obie te telewizje są siebie warte - TVP jedzie ostro po bandzie dokładnie tak samo jak TVN. A ty mnie teraz chcesz tu udowadniać, że TVP gorsze bo z pieniędzy publicznych.

To absolutnie bez znaczenia. Ci ludzie są "po jednych pieniądzach". Gdyby się miejscami
Ja to tu tylko zostawię:

Z artykułu 21 ustawy o radiofonii i telewizji:

Publiczna radiofonia i telewizja realizuje misję publiczną, oferując, na zasadach określonych w ustawie, całemu społeczeństwu i poszczególnym jego częściom, zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu, #!$%@?ące się pluralizmem, bezstronnością, wyważeniem i niezależnością oraz innowacyjnością, wysoką jakością i integralnością przekazu.

Programy i inne usługi jednostek publicznej radiofonii i telewizji w ramach jej
@motaboy

Udowadniasz tutaj że jedna ze stron politycznej nawalanki powinna z własnej i nieprzymuszonej woli dać się wyruchać, bo tak się podoba drugiej stronie. Dobrze się czuejsz?

Udowadniasz, że jesteś za PiSem i dlatego tak bronisz tej partii. Skoro chcesz być wyruchany, to nie zmuszaj innych do bycia dymanym, tylko dlatego, że wolisz PiS. Dobrze się czujesz?
@motaboy: gdy są dwie osoby i jedna mówi że na dworze pada deszcz a druga mówi że nie pada. To jako dziennikarz nie masz pokazać dwóch opinii tylko wyjść na #!$%@? dwór i powiedzieć jak realnie jest - czy pada czy nie pada


Jako dziennikarz śledczy to tak.
Jako "dziennikarz" może napisać co chce.
Jako reporter, że A twierdzi X, a B Y.
Jako dziennikarz opiniotwórczy, że A to bałwany, bo
@Volki: Nie rozumiem w czym problem. Czy ta ustawa nazywa się represyjna? Nie. Nagłówek TVN jest nacechowany negatywnie w stosunku do ustawy i ma "wmówić" czy "pokazać" odbiorcy, że jest ona zła. Czyli nie informuje, a stara się wzbudzić określone emocje.
Czy ta ustawa ratuje sądy? Nie wiem, nie znam się, ale też jest to pasek z góry skierowany na konkretny odbiór(bebe senat).
Według mnie niczym te nagłówki się nie różnią.