Wpis z mikrobloga

@bednar_WSRH

Pokazałem Ci po prostu, że Ci podatnicy tego chcą. Czy Ci się to podoba czy nie. Miałeś wybór przy urnie - tak samo jak 60% podatników w tym kraju, o których przecież sam piszesz.

Ale co pokazałeś? Nic nie pokazałeś xD Nie ośmieszaj się. Większość Polaków nie chce płacić abonamentu! Czego ty nie rozumiesz?

Po prostu Ci podatnicy w których obronie i interesie stoisz wybrali w DEMOKRATYCZNYCH wyborach, że ta telewizja
@bednar_WSRH: popelniasz duży błąd logiczny. Na PiS nie głosowało 60% podatników. Oni nawet nie otrzymali 60% głosów. Wiekszosc zapewnił im system d’hondta. PiS dostal 8 mln głosów, opozycja łącznie 9 mln, konfederacja 1,3 mln głosów. To nam łącznie daje 18,3 mln glosow. Uprawnionych do głosowania jest ok. 30 mln osób. Prostym rachunkiem można zauważyć, ze PiS dostał głosy od 26% wszystkich podatników i od 44% głosujących.
O ile się nie #!$%@?ęłam
@dobrzecisiewydaje: Nie popełniłem. Ja nie twierdziłem, że 60% podatników głosuje na PiS. 60% podatników uczestniczyło w wyborach z czego 40% wyborców zagłosowało na PiS, zresztą pozostała część też nie chce prywatyzacji lub nie jest dla nich kluczowa bo głosowali na takie, a nie inne parie(nie licząc Konfy ofc). 40% które nawet nie poszło do urny według mnie nie ma moralnego (obywatelskie oczywiście ma) prawa się #!$%@?ć, bo mają bardziej w dupie
@bednar_WSRH

Nikt nie chce aby zabierano mu pieniądze. Jednak widocznie nie jest to priorytetowa sprawa dla "większości" Polaków, bo głosują na taką, a nie inną partie.

No to sobie właśnie strzeliłeś w stopę, bo głosowali za PiS nie za abonamentem i tvp (Jak usilnie próbujesz wmówić, że tego chciała większość), a za socjalem. xD xD Zacytuję ciebie: "Te Twoje #!$%@? i puste frazesy [...] wsadź sobie wiesz gdzie" ( ͡° ͜
@BrakPomysluNaNick: Nie, obydwie wersje są propagandowe, partyjny pajacu

Nie jest to ani żadne naprawianie, ani żadna ustawa "represyjna".

Jest to pierwsza ustawa wprowadzająca jakąkolwiek odpowiedzialność sędziów.

Pierwsza przywracająca choćby szczątkowy trójpodział władzy. Tak- monteskiuszowski trójpodział władzy zakładał sprawowanie jej przez obywateli nad KAZDA z władz. Nad legislatywa mamy bezpośrednia kontrolę, wybieramy Sejm. Nad egzekutywa posrednia- wypieramy posłów którzy powołują rząd.

Tylko #!$%@? nad judykatywa kontroli żadnej.
@Kapitalista777: no wiadomo, kontrola będzie wtedy kiedy sędzia będzie musiał stosować niekonstytucyjny bądź niezgodny z prawem międzynarodowym przepis o ile upartyjniony i praktycznie niedziałający TK pod wodzą Przyłębskiej tej niezgodności nie stwierdzi. Albo za działalność polityczną kiedy w TK rządzi taka partyjna funkcjonariuszka która w wolnym czasie gotuje prezesowi obiadki albo bryluje w reżimowych mediach.
Idź w #!$%@? ze swoją propagandą dzbanie.
no wiadomo, kontrola będzie wtedy kiedy sędzia będzie musiał stosować niekonstytucyjny bądź niezgodny z prawem międzynarodowym przepis o ile upartyjniony i praktycznie niedziałający TK pod wodzą Przyłębskiej tej niezgodności nie stwierdzi. Albo za działalność polityczną kiedy w TK rządzi taka partyjna funkcjonariuszka która w wolnym czasie gotuje prezesowi obiadki albo bryluje w reżimowych mediach.

Idź w #!$%@? ze swoją propagandą dzbanie.


@BrakPomysluNaNick: Propagandą? Pajacu, TK rządził do niedawna polityk Platformy Obywatelskiej