Wpis z mikrobloga

przeglądam sobie #logikarozowychpaskow i #przegryw a tu jakiś kurła PROJEKT FILIPEK xDDDDD
Widzę, że jeden z moich ulubionych tagów nadal się poniża w imię swoich kompleksów i problemów( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po części rozumiem wasz sposób działania- też kiedyś uważałem, że swoje niepowodzenia najlepiej wyładować na innych (często niewinnych randomach) na szczęście zaświeciła mi się żaróweczka nad głową i odkryłem, że nic z tego nie mam + w dodatku tracę bezproduktywnie czas + mogę ponieść tego konsekwencje (złe uczynki lubią do nas wracać jak bumerang)

@paranorman mam nadzieję, że wyciągniesz jakieś wnioski- nie, nie mam bólu dupy( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdej chwili mogę się umówić z jakąś dziewczyną, nie jestem też hehehehsi białorycerzem, bardzo rzadko jestem przychylny dziewczynom, mam do nich wiele "ale" chociaż nie wyrzucam tego z siebie w tak żałosny sposób.

2020 odkryto, że pociągają nas atrakcyjni ludzie( ͡° ͜ʖ ͡°) a to ci dopiero, dziewczyny nie odmawiają przystojnemu facetowi z tindera łoo kuhwa... z pewnością wszystkie mają już kleksa na majtkach i nie moga sie doczekac az ten C H A D rozpruje im dupe (oczywiscie konczac w ustach zeby je maksymalnie poniżyć)

czy którykolwiek wykopowy szaman (który nigdy nie trzymal za reke, ma zakola i jest karłem <1.90 ) napalał się kiedykolwiek na jakieś grube, zapuszczone dziewczyny? No właśnie, to teraz czas na wyobrażenie sobie analogii- powodzenia, wnioski zostawcie w komentarzach
  • 10
@Monaco: bialorycerze, normiki bla bla... przegryw to po prostu taka sekta- z tym, że nikogo nie obchodzą( ͡° ͜ʖ ͡°)

oczywiście potępiam takie durnowate praktyki i bycie jadowitym, próbę szerzenia tego.
Nie mam tutaj na myśli chłopaków którzy na jakimkolwiek horyzoncie są wycofani, problemy w domu czy brak akceptacji wśród rówieśników, wszelkie traumy itd... no wiadomo o co chodzi- takim życzę jak najlepiej, to chyba normalne
napalał się kiedykolwiek na jakieś grube, zapuszczone dziewczyny?


@elektryczny_pastuch: Zdiwisz się ale tak. Ja np. wole dziewczyny takie z lekką nadwagą i większe rozmiarowo. Prędzej bym sie umowil z taką karen fisher niż riley reid.