Wpis z mikrobloga

@Brodeon: zdaję sobie sprawę, jaki mam jeszcze ogrom pracy przed sobą. W sumie teraz też narodziła się idea do założenia tagu, jeśli byli by chętni dla przyszłych pokoleń, ale żeby on miał sens, to ktoś z wyjadaczy musiał by zamieszczać ewentualnie swoje opinie.
@azterias: jeśli nigdy wcześniej nie programowałeś to w 30 dni nie ma szans żebyś się nauczył na tyle, żeby dostać pracę. Rok solidnej pracy to absolutne minimum, bo nauczyć się języka, a nauczyć się programowania to w ogóle inna bajka. Musisz myśleć jak programista i rozwiązywać i przewidywać problemy w głowie, potrafić myśleć kodem. Tego się nie nauczysz ot tak, bo to się zdobywa z doświadczeniem
@nowy_wykopowicz: dzięki
@Prism2772: wiem, że to nie regułki, które można wykuć

@restecp: coś tam czasem bazgrałem ale nigdy nie komercyjnie, z Java też nie miałem styczności.

Nie wiem czemu wszyscy myślą, że to troll
Czas pokaże, jak to będzie wyglądało.
Aż kusiło, by zdawać relację, ale to już musiałby ktoś to recenezować
@azterias: 30 dni to mało czasu, ale przy sumiennej pracy dzień w dzień ponad etat może pozwolić na całkiem sensownie poznanie podstaw (!) Javy i utrwalenie ich (składnia, podstawy obiektowości, może lambdy itd)
@azterias: to znaczy że nie nauczysz się w tym czasie niczego co pozwoli na dostanie normalnej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam ludzi którym to się udało w pół roku ale dalej był to jeszcze dość słaby poziom.