Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Sklepy Kringloop w #belgia i #holandia to czasem prawdziwe skarby mają. Kupiłem w takim sklepie kiedyś grillową patelnię żeliwną LeCreuset za 2,50 €, a dzisiaj trafiłem takie cudo za 3,50 euro. Brakuje może z 5ml, komuś widocznie nie podeszło. Wziąłem od razu bez zbytniego wąchania. Na początku było dziwnie, to nie jest zwykły zapach. Teraz siedzę, wącham nadgarstek i coraz bardziej mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy #chwalesie
dyniel - Sklepy Kringloop w #belgia i #holandia to czasem prawdziwe skarby mają. Kupi...

źródło: comment_Pbjoe5YtaA6nR2gz9u2sYR8EmBcXo1uN.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@dyniel: zrobmy z tego tradycje...

to grupa zapachów trawiastych, trochę zielonych: kumaryna, wetiweria, lawenda, bergamotka. Tak jak by Pani wąchała mężczyzne 30+ lat temu. Klasyka.
  • Odpowiedz
Sklepy Kringloop


@dyniel: mam przy chacie jeden, zwykle mają tam wielkie G, ale czasem idzie trafić perełki, jak np tankbag stan nowy za €2.50, tego samego dnia sprawdziłem sklep, €130 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dyniel jak się wprowadziłem do be to szukałem na kringwinklu mebli i pralki, okazało się że drogo i dosłownie sam odpad i bardziej się opłaca kupić tanie meble w ikei a pralkę w Polsce albo de ¯_(ツ)_/¯ za używane pralki miele chcieli mniej więcej €200, to wolę za tę kwotę kupić u nas, a i tak jak wracam do be to mam dużo miejsca w aucie
  • Odpowiedz