Wpis z mikrobloga

  • 1
@keleris_ natnij dremelem delikatnie pod wiekszego torxa możesz je palnikiem przygrzac jeszcze.

Jakimiś szczypcami z dobrym przełożeniem możesz spróbować ale moze być trudno.

Jak wszystko zawiedzie to spawarka i nakretki normalne na ro przyspawac.

Jak będziesz składał to nie dawaj już torxow :D teoretycznie najlepsze bo dużo punktow styku z kluczem z mojego doswiadczenie najczęściej się o-----------e i problematyczne :/
  • Odpowiedz
@keleris_: Jak tyle wystają to może po prostu szlifierką zetnij łeb śruby. O ole nie jest złapane na klej do gwintów albo zniszczony gwint to po zdjęciu koła powinno się dać palcami wykręcić.
  • Odpowiedz
@keleris_: tak jak któryś kolega tu pisał dobrze to robi spline. Wybierasz taką gwiazdke żeby to siadło mniej więcej i nabijasz młotkiem, nie miałem jeszcze chyba torxa którego by to nie ruszyło
  • Odpowiedz
@amath: @ziemniag: @lansvans: @AlezWieje: przeciąłem łeb w połowie, podgrzałem opalarką elektryczną i jedna śruba poszła trzymając ją dłutkiem i kręcąc dłutkiem kombinerkami ;D
Pozostałe dwie trzymają i nie chcą puścić, stukałem je młotkiem ze wszystkich stron, podgrzewałem opalarką i za nic nie chce ruszyć. Podjadę chyba z tym do mechanika, bo już nie mam siły z tym k-------m..
  • Odpowiedz