Wpis z mikrobloga

Szukam opinii o bootcampie kodilli 9 miesięcy Java.
Zdecydowałem się na bootcamp tylko zastanawiam się nad formą. Pracuję Pon- Piątek do 14-16:00.
Najbardziej by mi pasowała wersja online oszczędzanie czasu na dojazdy, najlepiej rozłożony czas
ok.1-3h w tygodniu oraz średnio 9 h na cały weekend + możliwość do 3 przerw nawet do 2 tygodni jedna.
Są w innych firmach opcje w tygodniu 1-2 h max ale zato twardo po 8h sobota i niedziela co tydzień.
Pytanie do absolwentów/uczestników/znajomych znajomych Kodilli lub podobnych kursów.
Jaki mieliście odbiór kontaktu z nauczycielami online? Czy mieliście poczucie że jesteście ,,zaopiekowani"?
Chodzi o to że wydaje mi się że dużym plusem kursu offline nad online jest to że masz człowieka face to face. Co sądzicie?


#programowanie #programista15k #bootcamp #kodilla #kurs #it
Pobierz
źródło: comment_m2GLxfj1bw7DCuUf2TAOVIhUWNLO7Bwd.jpg
  • 21
@MienciuskiPajonk: Czasami prawie to nie zawsze to samo. Tak czy inaczej studia obejmują o wiele więcej niż tylko pisanie kilku pętli. Niestety kosztuje to o wiele więcej pracy. W sumie drugorzędnych koderów także potrzeba, mierny tani i wierny. Z doświadczenia wiem, że tani zawsze kosztuje więcej niż ten, któremu się raz powie czego się od niego oczekuje i to wykona. Więc raczej w zespołach jakich ja pracuję nie ma miejsca na