Wpis z mikrobloga

No i cyk, wyciskanie z gumami 222,5kg I PAUZĄ łatwiutko poszło:P Dodałem 2,5kg i pauze w stosunku do wyniki sprzed 7 tygodni... A pauza podobno zabiera 10-15% od wyniku? Nie w moim świecie LOL.

7 tygodni temu 220kg bez pauzy
https://youtu.be/OH63wQ-Ch-E

Dzisiaj 222,5kg + pauza
https://youtu.be/ZSNp-YJ8gDE

Dzisiejszy trening i wynik bardzo cieszy, szczególnie że łapy i barki miałem tragiczne zmęczone po tych 345kg w siadzie z poniedziałku. Samo ustawienie na ławce też było przez to niesamowicie problematyczne bo cały byłem pospinany. A i tak poszło 2,5kg więcej z pauzą i czułem że jeszcze mam tam zapas :)
Napięcie na dole uciekło z jednej strony, ale poprawa jak najbardziej jest. Ale tak jak sądziłem muszę pauzy wprowadzić wszędzie, żeby oduczyć się tego nawyku tracenia napięcia na dole boju, gdzie to napięcie powinno być największe tak naprawdę.

Potem zrobiłem sobie OHP siedząc, poszło 140kg x 4 w ostatniej serii i potem 2x10 100kg jako back off sety.

Cały trening
Pause bench+bands 222,5kg x 1
Seated OHP - 90x5 110x5 130x5 140kg x 4, + Back off sets 100kg 2x10
Seated low pulley rows 6x10
Triceps pushdown 4x10
DB seated clean - 4x10

BF% jak zawsze jedyny właściwy #strongaf :)

#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #pokazforme
IntruderXXL - No i cyk, wyciskanie z gumami 222,5kg I PAUZĄ łatwiutko poszło:P Dodałe...

źródło: comment_1AzZ0TmLXGRNuNC7hRsdZoDfKmnay3uW.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
A teraz zrób tak bez gumy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Darksed: Wszystko w swoim czasie :) Tak jak pisałem w podsumowaniu roku, już koniec kombinowania z wyciskaniem,teraz tylko trening i co najwyżej drobne poprawki a nie zmiany o 180stopni.

Póki co nabieram "rozpędu" nie cisnę 1RM na maksa, skupiam się bardziej na poprawnym wykonaniu, za jakiś czas też sprawdzę 1RM, ale też na luzie, bez grindowania z zapasem
  • Odpowiedz
No i cyk, wyciskanie z gumami 222,5kg I PAUZĄ łatwiutko poszło:P Dodałem 2,5kg i pauze w stosunku do wyniki sprzed 7 tygodni... A pauza podobno zabiera 10-15% od wyniku? Nie w moim świecie LOL.


@IntruderXXL: niby tak, ale jednak nie.
222.5 było na górze, przy docisku, na dole było sporo mniej, nie wiem ile, bo nie napisałeś ile na gumach.
Także ta pauza to nie była z 222.5 tylko z nie
  • Odpowiedz
Zrób bez gum z pauzą i wtedy powiedz, że pauza nic nie zabiera.


@151346136: Teraz wszystko mam zamiar pauzować, więc prędzej czy później i zwykłe wyciskanie. Teraz w sobotę będę robił 6-8x3 190kg z pauzami normalne wyciskanie :)
  • Odpowiedz
Skąd zmiana zdania co do pauz? Niedawo mówiłeś, ze bez sensu je wprowadzac, bo tylko stretch reflex oslabiaja.


@DywanTv: Już ostatnio o tym pisałem, w celu wyeliminowania utraty napięcia na dole boju, i krzywego wyciskania przez to

"Jedną z głównych rzeczy, jest głupi nawyk tracenia napięcia na samym dole boju, po prostu mam coś takiego że opuszczając sztangę chce ją opuszczać jeszcze szybciej i na dole tracę absolutnie napięcie co powoduje
  • Odpowiedz