Wpis z mikrobloga

Pany jest problem... stagnacja mnie dopadla. 73kg na plaskiej seriami 5x5 od 2 tygodni i ciezko dorzucic nawet 1kg. Jestem na redukcji, 2500 kcal przy wadze 94 kg, co robić? Zwiększyć kalorie czy zmniejszyc ciężar? OHP też w miejscu 50 kg i ani kilograma więcej... #mikrokoksy
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dox1993: 1.Jaka jest Twoja aktywność w ciągu dnia?
2.Praca siedząca/fizyczna?
3.Ćwiczysz Splitem/FBW? Możesz wrzucić tu swój plan.
4.Do jakiej wagi chcesz zejść?
5.Jaki staż i ile treningów w tygodniu?
  • Odpowiedz
  • 0
@Mr-Right 1. Założyłem sobie 5 tys kroków dziennie, zazwyczaj jest 6-7 tys kroków. Ale 5 to takie minimum
2. Praca fizyczna, nocki 3 razy w tygodniu, ale staram się spać 5-6h przed nockami
3.FBW ABA, BAB.
A- Wyciskanie na płaskiej
Przysiady ze sztanga
  • Odpowiedz
Myślałem,że problem ze zbyt dużą objętością masz ale nie no i 2500kcal logiczne do Twojej aktywności.Mówi się,ze na redukcji skupiamy się na utrzymaniu masy mięśniowej więc nie powinniśmy liczyć zbytnio na przyrost masy,a jednocześnie siły tym bardziej na dłuższej redukcji ale rozumiem Cię,jak wyżej wspomniałeś "całe życie redukcja".Spróbuj może właśnie z 3 tygodnie na zerowym bilansie kalorycznym.
A jak w innych ćwiczeniach z progresem,może technicznie ława kuleje?
W A i B robisz
  • Odpowiedz
@dox1993 obciales kalorie i chcesz robic sile no zastanow sie czy cos tutaj jest nie tak?

Cwiczysz juz trochę i przestałes progresować w głównych bojach to zamiast jak ktos ci tu polecil trzymac ten sam ciężar do konca redukcji ( która jak napisałeś trwa wiecznie) schodzisz do 70% ciężaru i jedziesz dalej. To jest najprostsze bo sposobow jest pare ale to juz musisz wiedziec w czym jest problem bo nie każdy
  • Odpowiedz
@johnmorra: OP jest aktualnie na deficycie (wg. mnie aktualny jego deficyt ponad -500kcal) z podaną aktywnością i pracą fizyczną więc dołożenie jakiejkolwiek aktywności przy tej kaloryczności będzie dla niego głodówką i męczarnią...
  • Odpowiedz