Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 304
Hejka, mirki, mam pomysł na nowe prawo.

Jeśli ktoś będzie miał wypadek samochodowy powinien panować absolutny zakaz wzywania karetki. Osoby trzecie, które zadzwonią na 112 powinny być postawione przed sądem i powinna im grozić nawet kara więzienia.

Dlaczego tak sądzę?

Po pierwsze moja moralność podpowiada mi, że wszyscy powinniśmy ponosić pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Wszyscy wiemy, że jazda samochodem może skończyć się wypadkiem. Jeśli ktoś decyduje się na jazdę samochodem bez zapinania pasów to powinien ponieść konsekwencje swojej nieodpowiedzialności. Co? Osoba zapięła pasy? Cóż, trzeba było w ogóle nie wsiadać do samochodu, skoro tak bardzo chciała uniknąć wypadku.

Po drugie moja koleżanka była kiedyś w szpitalu i do dzisiaj ma traumę. Wiem, że niby gdzieśtam były prowadzone badania, że 95% pacjentów nie żałuje swojego pobytu w szpitalu, ale nie obchodzą mnie te badania. Mam swój dowód anegdotyczny. No, ale weracjąc do koleżanki. Lekarze byli dla niej niemili, a pielęgniarki obchodziły się z nią bardzo niedelikatnie. Myślę, że jej trauma po przesiedzeniu w uszkodzonym samochodzie oraz blizny i urazy po wypadku byłyby dla niej mniejszym obciążeniem psychicznym niż ten pobyt.

Jakie rozwiązania proponuję?

Myślę, że powinniśmy karać do 5 lat więzienia za mówienie młodzieży, że samochody to coś fajnego. Jeśli nie dowiedzą się ze szkoły, że samochody istnieją, a jazda nimi to przyjemność to nigdy nie będą prowadzić i nie przydarzy im się wypadek. Dodatkowo powinniśmy ograniczyć dostęp do filmów, na których pokazane jest prowadzenie pojazdów.

#pdk #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #przemyslenia

  • 41
  • Odpowiedz
@Soojin21: niby heheszkujesz a czytało mi się to dokładnie tak samo jak te wywodu anty-choice XD
A, pamiętaj że ten szpital poszkodowany chciał opłacić z własnej kieszeni, ale i tak nie może ¯\_(ツ)_/¯ i to wszystko dla jego dobra, żeby go ochronić przed żałowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jestes nietolerancyjnym bucem


@KakaowyTaboret: Jestem nietolerancyjny? Fakt, jestem. Zdacydowanie nietoleruje tępaków, czyli wiekszość tzw. konserwatystów wpada w tą kategorię. Bucem? może, w sumie mam to w dupie. A o jakich statystykach mówisz? To przecież jest właśnie statystycznie udowodnione, że konserwatyści są mniej inteligentni od liberałów, więc nie iwem o czym mówisz.
  • Odpowiedz
@PDCCH od jakiego IQ to tępak? Czy badania były przeprowadzone w Polsce? Czy ta różnica jest aż tak znaczącą wśród osób z tej samej grupy społecznej? Jeśli nie- to problem jest gdzie indziej. Założę się że większa różnica jest miedzy białym a murzynem niż między liberałem, a konserwatysta- murzynów nazywasz z automatu debilami? Kasjerow, kasjerki, sprzątaczki, też z automatu obrażasz? Co z konserwatywnymi liberałami lub inżynierami konserwami? Z automatu też obrażasz?
  • Odpowiedz
@PDCCH obrażasz insynuujac, że konserwy mają problem z tekstami dłuższymi niż 3 linijki i jest tam deficyt intelektu. Dowodów nie dałeś dla Polski. Przypominam- parę lat temu najwyższe IQ mieli wyborcy Korwina xD nie wszystkie badania społeczeństw zachodnich pasują do Polski

Do tego nie jestem konserwa a mam społeczne i gospodarcze poglądy lewicowe. Za to Ty udowodniles, że opierasz się na stereotypach.

Ktoś się z Tobą nie zgadza- konserwa. A konserwy
  • Odpowiedz