Wpis z mikrobloga

Gram teraz w Nioh z ps plusa i jaka ta gra jest średnia. Jako platynowicz serii Dark Souls nie podoba mi się sposób w jaki twórcy próbują zrobić idiotę z gracza. Na każdym kroku twórcy kładą przedmiot na krawędzi urwiska i chcą cie uderzyć w plecy żebyś spadł. To nie tak że to jest raz na mape tylko co chwilę. Zbytnio nie ginę w tej grze, a expa może z 2 razy straciłem. Zadania poboczne to bieda.
Fabuła i gameplay to 2 różne rzeczy. Ładne cutscenki nie mają znaczenia do gameplayu. Mam 85 lvl.
#ps4 #nioh #darksouls
  • 7
@tranzts: Mnie denerwował loot w kosmicznych ilościach, powtarzające się lokacje zwłaszcza w side-questach, ale system walki był nawet ok - upodobałem sobie Odachi, skończyłem grę i dodatków już nie ruszałem. W niektórych miejscach czułem klimat serii Tenchu z PSX, ale nie zmienia to faktu, że dla fana soulsów to bardzo średnia pozycja.
@Vaerlin: Żałosne jest to że zadania główne mają ustawiony poziom rekomendowany i żeby wbić ten poziom rekomendowany do głównej misji to trzeba właśnie grać misje poboczne żeby sobie ten level podbić. System walki akurat mi się podoba. Chodze tylko z siekierą i bossy na kilka strzałów schodzą. ilość itemów i kowal(ka) to jakies nieporozumienie. miałem już ponad 1200 przedmiotów do nałożenia.
Żałosne jest to że zadania główne mają ustawiony poziom rekomendowany i żeby wbić ten poziom rekomendowany do głównej misji to trzeba właśnie grać misje poboczne żeby sobie ten level podbić.


@tranzts: ten level rekomendowany dotyczy wyposażenia, nie postaci.