Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bakardi: mi kiedyś w airmaxach też podobnie pękła, ale miałem je mniej niż rok. W footlockerze przyjęli reklamację na zasadzie wymiany na inne buty
  • Odpowiedz
@Bakardi: Trzymaj odwołanie od decyzji napisane przez jednego Mirka

Szanowni Państwo,
reklamacja towaru nastąpiła w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu a co za tym idzie domniemywa się, że wada fizyczne tkwiła w towarze już w chwili jego wydania, ujawniając się w postaci [tutaj twoja wada] (art. 556 ze zn. 2 Kodeksu cywilnego).
Do swojej odpowiedzi nie dołączyli także Państwo żadnej opinii producenta obówia czy też rzeczoznawcy o odpowiedniej specjalizacji. W związku z powyższym wnioskuję o uznanie reklamacji za
  • Odpowiedz
@Bakardi Wysyłaj. Wyślą Ci że nieprawidłowo używałeś. Ja miałem tak samo. Wysłałem odwołanie i powolalem się na prawą konsumenta bodajże. Zadziałało :)
  • Odpowiedz
@Bakardi mi w maksach ltr 90 odrzucili gwarancję, po odwołaniu się klepneli (poszły szwy w obu butach podczas urlopu - prawie 2 tygodnie w rozklekotanych butach chodziłam, więc juz wada przechodzona) . Kolega odwolywal sie 2 razy i za trzecim mu klepneli (jemu we wszystkich parach peka właśnie podeszwa). Z relacji innych znajomych wiem że gwarancję zawsze odrzucają, ale trzeba się odwoływać do skutku.
  • Odpowiedz