Wpis z mikrobloga

Chciałem wam dzisiaj zaprezentować użytkownika @anonanonimowy321

Najpierw typ chce mi udowodnić że ma powodzenie u kobiet (jakby mnie to interesowało) zdj. I jest tak wspaniały że on byle czego nie wybiera i musiał dziewczyne spławić.
Oczywiste jest że jako typowy #przegryw to nie on będzie się płaszczyć przed #p0lka :D

Po czym wrzuca posta ze swoją "dieta" na wieczór (zdj w komentarzu) co świetnie pokazie tylko że typ ma pewnie fejkowe konto na #tinder z zdjęciami ściągniętymi z neta. Pewnie bije Niemca po hełmie na widok wiadomości od dziewczyn. Ale z swoją "wspaniała" aparycja zbudowana na swojej "diecie" wygląda tak ze jakby się już umówił na spotkanie to laska z tego spotkania uciekła by z płaczem.

Żałosne

Żenujące

Wszyscy jesteście tacy sami. Plujecie na normalnych ludzi bo im zazdrościcie normalności.

#bekazpodludzi
wielad - Chciałem wam dzisiaj zaprezentować użytkownika @anonanonimowy321

Najpierw...

źródło: comment_Y4wRm923r5YEtJ4hPGmFfTozZ31A1MyB.jpg

Pobierz
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wielad: Typ dla chillu raz na jakiś czas kupi sobie śmieciowe jedzenie i pochwali się tym na mikro, a ty na poważnie to bierzesz. Sam pewnie takim czymś codziennie się opychasz.

On trenuje siłowo i ma dobrą dietke z dobrym jakościowo jedzeniem, więc zastanów się zanim coś napiszesz.
@anotmajarny: poproś kolegów to ci udostępnia moje dane. Ostatnio przeżyłem 3 fale stalkingu mojej osoby. Ostatnio skończyło się na mailach wysyłanych do pracodawcy że obrażam dzieci w internecie xD szkoda że do byłego :p
@wielad: nie chce mi się wchodzić w wasze przegrywowe spory, ale w tym żarciu nie ma nic dziwnego, jeżeli ktoś liczy kalorie i od czasu do czasu zje jakieś śmieci to nawet może sobie chudnąć. A jak jeszcze ktoś jest sucharem i robi masę to w większości bez produktów przetworzonych nie będzie w stanie zrobić surplusu kalorycznego.