Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1140
Mam 23 lata i od kilku miesięcy bawię się w dorosłe życie, chodzę do pracy i w ogóle. To jest kurde dramat, że swoje życie poświęcamy na chodzenie codziennie do pracy, jak sobie myślę, że muszę to robić jeszcze 50 lat to żyć się odechciewa. Nie tak powinno życie wyglądać. Mirki, czy tak będę się czuła już zawsze? Czy z czasem człowiek przyzwyczaja się do roli niewolnika? #przemyslenia #pracbaza
  • 263
@Perkotka:

Kobiety: Nie chcemy być kurami domowymi więc chcemy mieć równe prawa i pracować równie ciężko co mężczyźni!

też kobiety: Hejka, pracuję od kilki miesięcy i to już zawsze tak będzie wyglądać że się pracuje jak niewolnik do usranej śmierci?

Wykaż inicjatywę, załóż własną firmę, pracuj tyle chcesz i jak chcesz a jak nie stać cię na własną inicjatywę to siedź cicho na etacie i nie płacz na mikroblogu.
To jest kurde dramat, że swoje życie poświęcamy na chodzenie codziennie do pracy, jak sobie myślę, że muszę to robić jeszcze 50 lat to żyć się odechciewa.


@Perkotka: Nie musisz. Osiagnij wzgledna niezaleznosc (wlasne mieszkanie, umiejetnosci pozwalajace latwo znalezc w miare dobra, niekoniecznie super platna prace) i zacznij redukowac godziny/dni pracy. Nie decyduj sie na dzieci przed ustatkowaniem sie. Sprobuj ogarnac home office, jesli twoja branza na to pozwala. Nie zyj
@Perkotka: Mój kolega typowy Seba niedawno zapodał niezłą rozkminę. Ogólnie gość jest stereotypowym osiedlanym Sebkiem bez wykształcenia, piwko z kolegami w środku dnia podczas dyskusji z kolegami w bramie, mieszkanie socjalne, czwórka bombelków, żona typowa Karynka.

Tak z dupy zapytał się czy wiem kim gardzi najgorzej. Spytałem kim a on na to, że takimi frajerami, co się budzą o piątej czy tam szóstej i lecą do roboty, potem wraca taki wieczorem
Rimfire - @Perkotka: Mój kolega typowy Seba niedawno zapodał niezłą rozkminę. Ogólnie...

źródło: comment_3hQ5SY3idG968RqljVqBfMXKZhNE3YNg.jpg

Pobierz