Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1141
Mam 23 lata i od kilku miesięcy bawię się w dorosłe życie, chodzę do pracy i w ogóle. To jest kurde dramat, że swoje życie poświęcamy na chodzenie codziennie do pracy, jak sobie myślę, że muszę to robić jeszcze 50 lat to żyć się odechciewa. Nie tak powinno życie wyglądać. Mirki, czy tak będę się czuła już zawsze? Czy z czasem człowiek przyzwyczaja się do roli niewolnika? #przemyslenia #pracbaza
  • 263
  • Odpowiedz
Mam 23 lata i od kilku miesięcy bawię się w dorosłe życie, chodzę do pracy i w ogóle. To jest kurde dramat, że swoje życie poświęcamy na chodzenie codziennie do pracy, jak sobie myślę, że muszę to robić jeszcze 50 lat to żyć się odechciewa.


@Perkotka: xDDD

wiesz kiedy ostatnio byłem w pracy? miesiąc temu xD

pierwszą firmę założyłem w wieku 21 lat, teraz 30 lvl i serio polecam ten
  • Odpowiedz
Powodzenia dla tych wszystkich bezdzietnych z wyboru. Fajnie nie mieć dzieci w wieku 30+ lat. Zero zmartwień, można cały czas być dużym chłopcem. Czasami zazdroszczę takim znajomym.

Pewnie będziemy się z nimi aspotykać jak będą sprzedawać pietruszkę pod targowiskiem w wieku 80lat, żeby na chleb starczyło.


@grubyy: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
S.....y - > Powodzenia dla tych wszystkich bezdzietnych z wyboru. Fajnie nie mieć dzi...

źródło: comment_vQNlgzysxVqMdRVS3QSrty3HM9j7vBOy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie tak powinno życie wyglądać. Mirki, czy tak będę się czuła już zawsze? Czy z czasem człowiek przyzwyczaja się do roli niewolnika?


@Perkotka: To zależy czy lubisz swoją pracę czy nie.
Pracuję od 20 lvl, jesteśmy rówieśnikami - na początku było ciężko przerzucić się na tę rutynę. Chyba z rok zajęło mi ogarnięcie zarządzania czasem tak żeby iść do pracy, przygotować się na zajęcia na studia i jednocześnie znaleźć czas
  • Odpowiedz
@Kliko: a ile z nich poszlo na wyzeczenia? Ile z nich zrobilo studia bedac doroslym? Ile pracowalo zeby isc na studia? Ja musialem pracowac i studiowalem zaocznie
  • Odpowiedz
@loczyn: Patrząc po moim otoczeniu to jesteś w mniejszości. Większość jest utrzymywana przez rodziców albo dostaje stypendia socjalne/naukowe czy inne zapomogi.
  • Odpowiedz