Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1140
Mam 23 lata i od kilku miesięcy bawię się w dorosłe życie, chodzę do pracy i w ogóle. To jest kurde dramat, że swoje życie poświęcamy na chodzenie codziennie do pracy, jak sobie myślę, że muszę to robić jeszcze 50 lat to żyć się odechciewa. Nie tak powinno życie wyglądać. Mirki, czy tak będę się czuła już zawsze? Czy z czasem człowiek przyzwyczaja się do roli niewolnika? #przemyslenia #pracbaza
  • 263
  • Odpowiedz
@Perkotka:
Ależ tak naprawdę człowiek jest stworzony do aktywności, jak każde zwierze. Od czasów, kiedy mieliśmy włosy na policzkach codziennie wychodziliśmy do lasu w poszukiwaniu czegoś, co możemy skonsumować. Teraz troszkę zmieniła się forma, ale zamysł jest ten sam.
Miałem okazję kilka razy w życiu obijać się i mieć pieniądze i tylko się degenerowałem więc wychodzenie do pracy codziennie to jednak lepszy sposób na życie.
  • Odpowiedz
@Perkotka: Zawsze możesz znaleźć pracę, którą lubisz i która dobrze płaci? To ogólnie uśmierza trochę ból tyrania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam 16 lat i odkąd sięgam pamięcią pomagam w polu, zbieram runo leśne pomagam przy obrabianiu mięsa i w ogóle. To jest kurde dramat, że swoje życie poświęcamy na znalezienie żarcia i przetrwanie. Jak sobie myślę, że muszę to robić aż do śmierci i mam nadzieję, ze nie głodowej to żyć się odechciewa. Nie tak powinno życie wyglądać. Mirki, czy tak będę się czuła już zawsze? Czy z czasem człowiek przyzwyczaja się
  • Odpowiedz
@Thachi: Zawsze można się zabić. Definicja pracy polega na tym, że to nie jest nic przyjemnego by gdyby było to ludzie by to robili w za darmo, jak hobby czy wszelkie rozrywki. Ludzie urodzeni pod koniec poprzedniego stulecia to pierwsze pokolenie w historii, które uważa, że praca powinna być przyjemna i jest zniesmacozna, że nei jest :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JimNH777: niby 16 lat a mentalnie z 50. Poczekaj jeszcze parę lat i zobaczymy jak się zmieni Twoje podejście bo na razie jeszcze pożyć nie zdążyłeś
  • Odpowiedz
@Perkotka: Podobno lepiej mieszkać w piwnicy utrzymywanym przez mamę i na wykopie nienawidzić kobiet, ale to działa tylko w przypadku wybitnie inteligentnych mężczyzn, ktorzy są ponad świat
  • Odpowiedz