Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykopplus30club
Sytuacja sprzed chwili.
Różowa od roku, wszystko wg mnie git, powrót z imienin jej wuja. Różowa odwozi mnie do domu.
- Ale ten Ani facet jest przystojny i chyba młodszy od niej?
- No o dwa lata.
- O cie #!$%@? - to ja jestem starszy od niego o 10 lat? Ty się lepiej zastanów, czy chcesz być z takim starym dziadem...
- Cały czas się zastanawiam.
Bez żadnych heheszków. Ja i cisza w samochodzie przez całą drogę. Wysiadam i mówię:
- To się zastanów i daj mi znać.
No i #!$%@? no i cześć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 63
- Cały czas się zastanawiam.


@marek_antoniusz: niestety, ale się dałeś sprowokować typowym babskim testem.

Nigdy, nawet w żartach nie deprecjonuj się przed swoim różowym. Gadanie typu o jaki jestem stary, o jaki jestem słaby, o jaki jestem niski, o jaki jestem chudy itp. Do niczego dobrego to nie prowadzi jak sam widzisz.
Teraz to udawaj, że nie było sytuacji i nie daj się podpuszczać na następny raz.
@KRISSVector: Nie jest to ktoś na zasadzie stały partner, ale nie mamy ślubu. Jak z nim zerwie teraz i od razu znajdzie innego to na następnych imieninach u tego wuja znowu będzie z chłopakiem z rocznym stażem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie to mega dziwne jak na przykład kuzynka ściągała chłopaka na świąteczny obiad, a jak za rok był inny to już w ogóle dziwne.
Jestem
@dondon:

Nie jest to ktoś na zasadzie stały partner

Jeśli nie jest to stały partner, to kto? Skąd wiesz, czy dla OPa nie jest to stała partnerka?

Jak z nim zerwie teraz i od razu znajdzie innego to na następnych imieninach u tego wuja znowu będzie z chłopakiem z rocznym stażem

Jeśli z nim zerwie. Nie wiesz, czy to zrobi, kochaniutki.
Poza tym, co w związku z tym?

Jestem ze swoją
#!$%@?ął OP durny tekst oczekując że laska odpowie: " nie no co ty misiu, z takim małolatem miałabym być? Ty przecież doświadczony i jest o czym porozmawiać a nie jakiś gówniarz"
Laska niestety kontrę zapodała a OP #!$%@?ął focha XD ja cię #!$%@?.