Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #wykopplus30club
Sytuacja sprzed chwili.
Różowa od roku, wszystko wg mnie git, powrót z imienin jej wuja. Różowa odwozi mnie do domu.
- Ale ten Ani facet jest przystojny i chyba młodszy od niej?
- No o dwa lata.
- O cie #!$%@? - to ja jestem starszy od niego o 10 lat? Ty się lepiej zastanów, czy chcesz być z takim starym dziadem...
- Cały czas się zastanawiam.
Bez żadnych heheszków. Ja i cisza w samochodzie przez całą drogę. Wysiadam i mówię:
- To się zastanów i daj mi znać.
No i #!$%@? no i cześć. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 63
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@marek_antoniusz: #!$%@? zagajac rozmowę do swojej różowej że inny facet jest przystojny i młody? Potem jeszcze sugerować że jest się starszym i brzydszym i że moze powinna mieć innego? Musiałem przeczytać trzy razy czy nie mylę płci bo to brzmi jak zagrywki dojrzewającej 16 albo przekwitającej 40 xdd
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Nie jest to ktoś na zasadzie stały partner, ale nie mamy ślubu. Jak z nim zerwie teraz i od razu znajdzie innego to na następnych imieninach u tego wuja znowu będzie z chłopakiem z rocznym stażem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dla mnie to mega dziwne jak na przykład kuzynka ściągała chłopaka na świąteczny obiad, a jak za rok był inny to już w ogóle dziwne.
  • Odpowiedz
@dondon:

Nie jest to ktoś na zasadzie stały partner

Jeśli nie jest to stały partner, to kto? Skąd wiesz, czy dla OPa nie jest to stała partnerka?

Jak z nim zerwie teraz i od razu znajdzie innego to na następnych imieninach u tego wuja znowu będzie z chłopakiem z
  • Odpowiedz
@KRISSVector: Nie zrozumiałaś, nie twierdzę, ze z nim zerwie, ale ciężko nazwać strasznie długim związek, jeżeli może go wymienić na innego i na następnej imprezie pokazać się z innym kolesiem z takim samym stażem.
  • Odpowiedz
@dondon:

ale ciężko nazwać strasznie długim związek

Rok to całkiem sporo.

jeżeli może go wymienić na innego i na następnej imprezie pokazać się z innym kolesiem z takim samym stażem.

Oj, Mirku. Młody jesteś, co?
  • Odpowiedz
#!$%@?ął OP durny tekst oczekując że laska odpowie: " nie no co ty misiu, z takim małolatem miałabym być? Ty przecież doświadczony i jest o czym porozmawiać a nie jakiś gówniarz"
Laska niestety kontrę zapodała a OP #!$%@?ął focha XD ja cię #!$%@?.
  • Odpowiedz