Wpis z mikrobloga

Wskoczyć w tym nieludzkim państwie do drugiego progu podatkowego to jak dostać obuchem w łeb. Klasa średnia w Polsce to barany do strzyżenia. I dziwić się potem, ze każdy kto ma taką możliwość #!$%@? na działalność. Różnica brutto do netto - 41,7% (!!!) podatków i innych danin na rzecz państwa. A jeszcze później 23% vatu xdddd #podatki #polska #zlodzieje #gospodarka
hurin - Wskoczyć w tym nieludzkim państwie do drugiego progu podatkowego to jak dosta...

źródło: comment_0bHTpDlcf3UVcv3F0qNedJnPGLAiNti7.jpg

Pobierz
  • 409
  • Odpowiedz
  • 10
@hurin na dzialalnosci to tez nie jest kolorowo XD dostaje przelew 7200 (przyklad z ostatnuego miesiaca). Zus - 560, ksiegowa 250, podatek dochodowy 850. Do zaplaty mam: mieszkanie 1750zl, alimenty 1000zl, prad wyszedl 150zl, miesiecznie paliwo 500zl, jak zyc #!$%@?? XD a mialem miesiac bez pracy, bo mnie baba #!$%@? (jechalem motocyklem) to z zusu dostalem odszkodowania 350 zeta XD zarobic nic nie zarobilem, bo jak nie robie to nie zarabiam
  • Odpowiedz
Najbardziej mnie #!$%@? składka zdrowotna - płacisz w #!$%@? hajsu a jak potrzebujesz pomocy nawet u internisty to się nie dostaniesz bo stare baby blokują i system jest niewydolny.

#!$%@? przychodnie w #!$%@? do prywaciarzy obciąć składkę żeby na szpitale starczalo i tyle. Chyba będę musiał stowke miesięcznie prywatnie płacić żeby mieć dentyste interniste i innych lekarzy pierwszego kontaktu dostępnych.
  • Odpowiedz
  • 8
@Szkodzik musze rozwinac dzialalnosc, prowadze ja pierwszy raz i koncze pierwszy rok. Narazie robie na kontrakcie, ale chce robic cos poza tym. Mam nadzieje, ze najblizszy rok dobije do przychodzow netto 10k na miesiac, czyli chce podwoic to co mam teraz na czysto. Oby sie udalo ()
  • Odpowiedz