Wpis z mikrobloga

Wskoczyć w tym nieludzkim państwie do drugiego progu podatkowego to jak dostać obuchem w łeb. Klasa średnia w Polsce to barany do strzyżenia. I dziwić się potem, ze każdy kto ma taką możliwość #!$%@? na działalność. Różnica brutto do netto - 41,7% (!!!) podatków i innych danin na rzecz państwa. A jeszcze później 23% vatu xdddd #podatki #polska #zlodzieje #gospodarka
Pobierz hurin - Wskoczyć w tym nieludzkim państwie do drugiego progu podatkowego to jak dosta...
źródło: comment_0bHTpDlcf3UVcv3F0qNedJnPGLAiNti7.jpg
  • 409
@munny: to są zarobki nawet poniżej klasy średniej. Problem w tym że w Polsce takiej klasy po prostu nie ma. Polska ma być krajem wyrobnikow, roboli którzy #!$%@? za marne grosze w przeświadczeniu że Państwo o nich "dba". Można przejść na b2b ale wolę rozliczyć się z kobietą i mieć wszystkie benefity wynikające z UOP.
Edit:
A są tu jeszcze na tym portalu bialorycerze Januszy którzy twierdzą że wypłata 2500netto jest
@hurin:
rozumiem Cię doskonale - jak co miesiąc zaglądam na swój pasek, to muszę wcześniej brać coś na uspokojenie, bo mnie #!$%@? jasna strzela jak widzę prawie pół pensji wywalonej w błoto (bo nigdy ani ja, ani nikt z mojej rodziny nic z tego nie będzie miał) na te wszystkie zusy, nfz-ty i inne daniny...na samą myśl mi się ciśnienie podniosło, ehh...( ͠° °)
@hurin: Łączę się w bólu, najgorsze jak nie można uciec na B2B w aktualnej firmie i patrzysz jak pełno osób co miesiąc płaci mniej o 20% dochodowego, a koniec końców będą po latach mieli lepiej, bo nam już nikt nie da emerytury.
Potem jeszcze spojrzeć na ceny mieszkań, samochodów, życia codziennego i ogarnia jeden wielki #!$%@?, bo uczysz się latami, jesteś specjalistą, niby jest się w tych górnych 10-15% zarobków, ale