Wpis z mikrobloga

28807,59 - 7,09 = 28800,5

http://www.endomondo.com/workouts/222191272/9370427

Dziejszy dzień pod kątem biegania to django/django :) Acziwmenty się posypały jak z rękawa (prawie) hehe.

Otóż:

Melduję rozpoczęcie drugiego etapu "od 0 do 60 minut ciągłego biegu", czyli 3x15.

Rozpoznałem nową trasę na dystanse 6-10 km w #lublin. Ścieżka rowerowa nad Zalew Zemborzycki jest ideolo, chociaż sporo rowerzystów z których większość wyglądała na bardzo zdziwionych widokiem kogoś nie na rowerze (choć jest tam wydzielona część dla pieszych).

Kronikarskim obowiązkiem napiszę, że rozpocząłem przygodę z bieganiem na początku kwietnia tego roku i wielkim wysiłkiem było dla mnie zrobienie pierwszych treningów z wymienionego wcześniej planu treningowego :) W tym czasie zgubiłem około 16 kg (waga początkowa około 116 kg). Piszę to tutaj, chociaż nieraz wspominałem już o tym, bo ciągle do sztafety dołączają nowi ludzie, a wśród nich są też takie miśki jak ja, ich szczególnie zachęcam do ruszenia dupska - bo warto.

#sztafeta #biegajzwykopem #biegowyrownik #runforrestrun
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jack-lumberjack: Jestem 2 tygodnie przed Tobą w planie treningowym. Skoro dzisiaj zacząłeś 3x15, to czy Tobie łatwo przyszło 15min zamiast 10? Ja miałem dosyć duże problemy. Po 11 minucie czułem, że już jest za długo.
  • Odpowiedz
@fisti: Mój plan siętrochę rozjechałl, co możesz zobaczyć w historii endo. Generalnie te 10 tygodni teoretyczne trwało u mnie znacznie dłużej, więc przesiadka z 10 minut na 15 w zasadzie nie była BARDZO bolesna. Chociaż tak naprawdę miałem dzisiaj jeszcze biec 4x10, ale tak dobrze mi się biegło, że postanowiłem pocisnąć na 3x15. Chociaż tydzień temu zdecydowanie jeszcze nie dałbym rady.
  • Odpowiedz
@kuba: Odwrotnie. Mnie czasami nie odmachują, szczególnie tacy, którzy biegną szybciej, chyba uważają, że są zbyt lepsi, żeby pozdrawiać takich jak ja ()

Najczęściej na wrotkowskim odcinku ścieżki jestem, do Zalewu. Z rzadka w drugą stronę, na LSM. Ty też, znaczy?
  • Odpowiedz
@Elveen: Jana Pawła, od wylotówki na Konopnicę do skrzyżowania z Nadbystrzycką ;)

nigdy nie widziałem kobiety z wypoku, nie poznam Cię ()
  • Odpowiedz
@kuba: Hm, byłam tam parę razy, ale wolę biegać wzdłuż rzeki niż wzdłuż ruchliwej ulicy. Poza tym JP2 jest pod górę. :P

Nie wiesz, że kobiet tu nie ma? Tak naprawdę jestem facetem, ale ciii.
  • Odpowiedz