Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CorpusCallosum: w czasopismie cd-action od wielu lat byl kreowany mit tajemniczej tozsamosci red. O pseudonimie Smuggler, a teraz( w sumie juz pare razy wycieklo) wiadomo ze jest nim red. J. Poprawa czyli MacAbra
@krejdd tuż po odejściu z CD-Action niejaki EGM epxlicite zapytał na jakimś forum Smugglera "czy pamięta, ze w czasach, kiedy jeszcze nie byl naczelnym robili (...)?.

Ówczesnym naczelnym byl właśnie Jerzy Poprawa
@tak_ze_ten:
1. stary skład redakcyjny,
2. Action Magi, Bonus 1, Bonus 2- internet na płycie, to była piękna rzecz,
3. większa ilość publicystyki w samym cd-action,

(...)

Wszystkie powyższe punkty (odpuściłem sobie ich sporządzanie) zmierzają do jednej konkluzji- zmienił się rynek, a CD-Action wraz z nim się zmieniło, a zmiany te nie odpowiadają mi, bowiem przestałem być targetem dla CDA.

Niemniej jednak PSX Extreme wciąż się sprzedaje, nie tracąc swojego lekko
@Papilon: to są takie konkrety, że ja nie wiem, kiedy ten upadek nastąpił - czy np pół roku temu? bo jak kupiłem CDA rok temu, to byłem zachwycony publicystyką, a i dziennikarstwu ogólnie nic nie brakowało
@Papilon: ale z czym ja w zasadzie mam dyskutować? nastąpił straszny upadek CDA, bo kiedyś był stary skład redakcyjny (do którego temu nowszemu moim zdaniem nic nie brakuje, ani nie są to mniej barwne osobowości; no chyba że uznamy a priori, że "stare jest lepsze"), nie ma action maga i "internetu na płytce" i było dużo publicystyki (nadal jest)