Wpis z mikrobloga

@nowywinternetach: on to wie. Dzieci się uczą obserwując i naśladując.
Odpowiedzią na twoje pytanie "gdzie można kupić baterie" jest "w sklepie". Jak w najbliższym nie ma to w następnym. Jak w nastepnym nie ma to dalej aż do skutku. Dalej nie widzę powodu o pytanie się o takie rzeczy ludzi w internecie.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:
Ta dziewczyna pyta o baterie na spotted lublin więc twój przykłady "yyyy mieszkam na księżycu, gdzie kupić baterie? Haha co tacy cwani jesteście? A nie mam biedronki na księżycu i co teraz? Gdzie kupić baterie? No podajcie nazwe jakiegoś sklepu z baterami. YYY mam za daleko do tego sklepu, kilka lat świetlny do najbliżej cywlizacji no yy dawajcie, gdzie mam kupić baterie" ma sie nijak do tej sytuacji
  • Odpowiedz
Ta dziewczyna pyta o baterie na spotted lublin


@NPCno123123: Ale potem była dyskusja, że każdy to wszystko wie. A to nieprawda. To się pytam, czy na wsi też, czy gdzieś itd. skąd to wie. Przecież jak się dziecko rodzi nie ma wdrukowane w głowie że "o, baterie są w każdym sklepie, a nie np. w elektronicznym".
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Jest szansa na to że ma ponad 20 lat i ma pierwszy kontakt z bateriami, ok. Ewentualnie ta Agnieszka to dziewięciolatka. Innego wytłumaczenia dla zadawania takiego pytania w internecie nie znam. W internecie niektorzy potrafią zapytać o to co zrobić w przypadku pożaru w momencie kiedy pali im się dom. xD Ich też będziesz usprawiedliwiał bo MOGĄ nie wiedzieć? Serio?
  • Odpowiedz