Wpis z mikrobloga

Widzisz, problem w tym, że ja nie udaje kulturalnego. A Ty, chyba przed samym sobą owszem.


@Dorrek: Nie jestem absolutnie kulturalny, jeśli chodzi o kogoś kto mnie wyzwie, czy zrobi coś nagannego. Trzeba odpłacać pięknym za nadobne. Jak ktoś normalnie do mnie pisze, to i ja normalnie. Także zacznij sprawdzać tych, którzy przekroczyli granice pierwsi, tylko te jęki od #!$%@?ów, upośledzonych i debili. Poziom jak marcinka. Plusujecie go to i
  • Odpowiedz
Dam ciekawszy przykład. RTG zębów jest na NFZ dostępne raz do roku za darmo. Większość ludzi tego nie wie. A jest to ogólnodostępna wiedza. Ba, w internecie znajdziesz prędzej informacje o tym, niż o tym gdzie kupić baterie.

I teraz każdego kto tego nie wie o tym RTG trzeba by było wyzwać od tępych i upośledzonych jakby marcinek był bogiem jak tu jest dla wielu, bo widać ile plusów.

#!$%@?, czego wy
  • Odpowiedz
@635tbrgd5: I to jest dobra zagwozdka, ale może sieć super i hipermarketów Cię oszuka, że mogą wyglądać podobnie ich bułki do tych na zdjęciu. Niekoniecznie będą takie same, ale wiesz. Polecam wszystko co inne niż Biedronka, a co się zwie supero hipero markjetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz