Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Skipi1111 był taki zamysł, ale chcieliśmy dojście do okna mieć, a dwa w praniu wyszło, że wanna jest szerszą i blokują szafki pod umywalką
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@sidien to są płyty akustyczne, które zastosowałem jako dekoracje, a druga ich rola to tłumienie dźwięku od wentylacji elektrycznej.
  • Odpowiedz
@myrdol: o gustach się nie dyskutuje, mi się nawet podoba, chociaż zbyt jednolita, ale jako że przerabiałem niedawno ten temat to mogę kilka uwag dodać:
- blat każdy inny niż murowany / konglomerat / marmur jest zawsze tymczasowy, drewno ile by nie było olejowane i impregnowane prędzej czy później pokaże swoje zmęczenie ;)
- tam gdzie masz grzejnik drabinkowy, masz niewykorzystaną przestrzeń metr na metr. Ciężko powiedzieć jak można ją wykorzystać,
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@elzevir, blat jest plastikowy, miejsce wykorzystane właśnie pod kosz na pranie, szafki są jeszcze przed umywalkami, ale ich nie uchwyciło. Za ścianą z lewej strony jest wnęka gdzie są półki w kolorze białym
  • Odpowiedz
@myrdol: teraz widzę, że zdjęcia dodałeś i nie są płaskie te umywalki (wnętrze). Ja mam praktycznie płaską prostokątną i jest dramat
  • Odpowiedz