Wpis z mikrobloga

@mcsQ: tu był kapitalny remont burzenie ściany, nowa wylewka z podłogówka,hydraulika,elektryka,ściany,sufity materiał i wyposażenie wnętrza #!$%@?łem 25tys, a robotę wykonałem z bratem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@myrdol: i to sie ceni. Kibelek w innym pomieszczeniu jest spoko, a nie ktoś pierwsze pójdzie kupe a ty potem w smrodzie się myjesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@myrdol #!$%@? tak drogo teraz? #!$%@? PiS i inflancja xD robiłem mieszkanie parę lat temu i to Twoje bym zrobił pewno za 12k max :D
  • Odpowiedz
@myrdol: nie ma problemu z chłopakiem, brudzi się strasznie w narożnikach. Czyszczenie po goleniu to masakra, od 1 rogu do 2 włosy lecą i tak w kółko, trzeba sie namachac strumieniem żeby to spłukać
  • Odpowiedz
@mcsQ: wiesz jeśli by to była tylko wymiana płytek i wanny czy prysznica to byłby mniejszy koszt,ale ja tu #!$%@?łem wszystko zostały gołe ściany. W tym jeszcze jest całkowity remont kibelka, a nie samej łazienki.
  • Odpowiedz
  • 2
@myrdol i tak drogo się wydaje, ale pewno dlatego że nie jestem na czasie z cenami wykończeń. Udanego mycia i srania :D
  • Odpowiedz
to był jeden z głównych wymogów bo czesto korzystamy równocześnie, bo tak blacha rzecz jak mycie zębów czy przygotowanie do wyjścia nie blokując się wzajemnie


@JaLurek:
  • Odpowiedz