Wpis z mikrobloga

@Ajkrajewrytajm oj nie pamiętam bo to było ok 20 lat temu. Wiem że to był jakiś budżetowy PC z Celeronem 400 MHz, którego udało mi się podkręcić do 570 MHz. Był to taki szajs, że po roku poszedł na serwer do dzielenia łącza SDI na pół bloku.
@kenay: ;]]] akurat ja nie. Serio. Ojciec był w swoim czasie geekiem i Atari towarzyszyło mi praktycznie od narodzin. Chyba jak miałem rok to się pojawiło XE65. Tak więc miałem wczesniej niż kartę biblioteczną, a na test screenie potrafiłem napisać imię i nazwisko zanim umiałem pisać :}.

Pierwszy procesor - i znów zależy.

Jak mówię, pierwszy komputerek - XE65, ale PC - 486DX2 66MHz .
@Student_AWAS no to miałeś fajne dzieciństwo, ponieważ ja to tylko po kolegach z osiedla widziałem 486. Moich rodziców nie stać było na kompy, a co do Atari to gdzieś w 6 klasie podstawówki sobie załatwiłem jakieś uszkodzone, naprawiłem i pięknie śmigało. Oczywiście 65xe. Później dorwałem płytę od 130xe, lecz już tych możliwości nie potrafiłem wykorzystać.
@Ajkrajewrytajm: Już prawie 30 na karku, pierwszy domowy komputer miał integre intel i810, każdy kto miał wie jakie to było padło, jakimś cudem chodziło mi GTAIII ale tak klatkowało, że musiałem cały czas patrzeć na ziemię :) A pierwsza karta graficzna jaką sam kupowałem jak składałem komputer to był Leadtek WinFast A310 Ultra, czyli Geforce FX 5600 Ultra, karta była na swoje czasy bardzo fajna i miała dwie pełne darmowe gry
jeffery - @Ajkrajewrytajm: Już prawie 30 na karku, pierwszy domowy komputer miał inte...

źródło: comment_PvkGBmosX2hOvAwxaEGfuq4dPZNNDaBP.jpg

Pobierz