Wpis z mikrobloga

@ggol: Bo polska to skrajnie bolszewicki kraj mający zdewaluowaną walute wartą funta kłaków której siła nabywcza jest właśnie doszczętnie niszczona. Nie trzeba mówić o modelu podatkowym i płacach, każdy kto nie jest odrealniony i był przynajmniej w kilku miejscach w PL zachodniej i wschodniej to wie. W Niemczech po opłaceniu mieszkania, mediów ewentualnie pożyczki i zakupie żywności stać cie żeby odłożyć i w końcu kupić mieszkanie. W #!$%@? polsce albo twoje
W moim otoczeniu zdecydowana większość ma swoje mieszkanie, samochód i jest ogarnięta życiowo. Z mojej klasy technikum (26lvl) nawet Ci co byli "w cieniu" planują aktualnie założenie rodziny i dawno wyprowadzili się od rodziców.


@WarmWeather: nie wiem co to bylo za technikum, ale w polsce większosc ludzi w wieku 26 lat nie ma ani samochodu, nie planuje zalozyc rodziny, ani nie ma tym bardziej swojego mieszkania
@VulcanFE nie wiem jak dziś, bo ceny się zmieniły, ale 3 lata temu wraz z różową pracowaliśmy normalnie, plus mieszkaliśmy z rodzicami więc mieliśmy ten komfort, to w pół roku udało się odłożyć na wkład własny.

@przegladarkauzy czym się zajmujesz, tak z ciekawości?
@DVNK: to weź jeszcze napisz skąd to mieszkanie i działka.. spadek czy zarobione i kupione za własne.. bo zaraz się zacznie.
poza tym na jednego ogarniętego znajdzie się pięciu sebixów z dwójką dzieci z dwoma różnymi dziewuchami, pokojem u rodziców w kamienicy/bloku i rozklekotaną beemką która więcej stoi niż jeździ.. ale statystykę robi że ma samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PeterFile Kult posiadania własnego samochodu zaprowadził ludzkość na manowce, może to że niektórzy mają rozklekotane samochody to taka manifestacja przeciwko niepohamowanemu konsumpcjonizmowi motoryzacyjnemu ;) A w Polsce to szczególnie, granica na Odrze to tak jakby przejazd na Kube xD W Polsce jeździ więcej starych samochodów niż chyba w całej starej UE