Wpis z mikrobloga

  • 3
@AryanWonderBoi Stany w USA są czymś więcej niż zwykłymi jednostkami administracyjnymi. Z resztą myślę, że super wyedukowani Europejczycy nie poradziliby sobie z geografia Azji, Afryki czy Ameryki Płd.
  • Odpowiedz
Patrzac na kropki mozna rzec, ze z 70% osob wskazało obszar blisko Iranu (lub sam Iran). Wg mnie wynik wlasnie bardzo dobry, a nie powód do śmiechu....
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi No I co? Nie rozumiem co w tym śmiesznego? Polacy też nie są geograficznymi geniuszami, zrób taki test w Polsce i wynik nie przekroczy 50%. Albo daj Europejczykowi mapę Azji, albo Ameryki, poprawnych wyborów również nie będzie dużo. Matura to Bzura pokazali ostatnio, niektórzy nie wiedzą nawet gdzie leży polska i jej sąsiedzi xD
  • Odpowiedz
@semperfidelis: No jeden gosciu-legenda był dr beściak co stwierdził że kiedyś był kraj Niemczechy. Później się podzielił na Niemcy i Czechy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
a Ty doskonale wiesz gdzie jest stan Minnesota prawda?


@premo: Ja wiem, nawet pare razy bylem:)

Ale generalnie to nie rozumiem czepianie sie ludzi, jak nie potrafia wskazac miejsca z innego kontynentu. Sorry, ja poki nie odwiedzilem, to nie bylbym w stanie wskazac np. Guangdong, prowincje Chin co ma ponad 100mln mieszkancow. Poza tym wiekszosc na mapce pokazala Iran lub jego okolice, wiec dramatu nie mam. Obstawiam tez, ze bylo
  • Odpowiedz