Wpis z mikrobloga

Czy dało się mocniej przegrać niż zrobił to Iran? No #!$%@? nie dało. XD Stracili jedna z najważniejszych postaci w kraju, jedna z najważniejszych (jak nie najważniejsza) w regionie. Na terenie obcego państwa na dodatek. USA napluło im w twarz. Arabowie obiecali zemstę i wgl hurr durr.
Pozabijali się na pogrzebie Stulejmana.
Następnie wystrzelili jakieś gówno pociski w miejsca które o kant dupy rozbić- brak strat po stronie Ameryki, czy to w ludziach czy sprzęcie.
W między czasie Ukraiński samolot się rozbił. Nie wiadomo czy jakiś Abdullah przez przypadek go nie strącił więc żeby uniknąć konsekwencji #!$%@? czarna skrzynkę co by się nie wydało, bo Ukraińców lepiej nie ruszać (xD).
Następnie Trump ogłasza że UJ wam w rzyć, wojny nie będzie, ale za to sankcje wam takie nawrzucamy że się zesracie.
Iran w sumie nie ma jak odpowiedzieć.
No #!$%@?, bądźmy szczerzy: aż tak źle rozegrać tej partii szachów to się nie dało.. a jednak. xD To ja po ilus godzinach w Total Wara, Strongholdzie czy Europa Universalis bym to lepiej rozegrał. Nawet mając Aspergera czy inne #!$%@?- a zauważmy że mam konto na tym portalu, więc mam jakieś na pewno.

Chapeau Bas dla Ameryki za świetne decyzje. Niezmiennie jednak, #!$%@? wam w dupę.

#iran #usa #bliskiwschod
  • 26
@Jestem_robotem123: z czym? USA Jest parę kroków przed decyzjami Arabów. Nawet tak uposledzony prezydent jak Trump rozegrał Irańczyków jak chciał. Zważywszy że USA to USA to bez problemu teraz nałożą ogolnoswiatowe embarga na Iran. Sam Iran stracił największą ikonę kraju, a w zamian co zgarneli? 176 zwłok z samolotu pasażerskiego.
@Nikic21: nie wiem, na pewno nie gorzej. De facto to jaka na prawdę jest otoczka, sytuacja i stosunki między potęgami to info nie dla karaluchów jak ja czy ty. Iran ma plecy w Rosji i Chinach, ani jeden ani drugi kraj nie zabierał głosu w sprawie ostatnich wydarzeń, także who knows co oni wszyscy tam wysoko myślą. ¯\_(ツ)_/¯
@Jestem_robotem123: Ja to czekam teraz na odwet milicji szyickich. Ciekawe czy oni będą coś pajacować.
Fakt, kwestia nie odpowiedzenia jest blamażem. Ale w sumie czy nie zyskali w pewien sposób w oczach ludzi? Tzn, mogli szukać problemu w całym i eskalować stosunki. Zamiast tego wycofali się jest pokój, świat zadowolony. Wydaje mi się że USA bardziej opłacało się pozbyć Stulejmana i schować dumę do kieszeni. Sam Stulejman nie byl tylko generałem,
@AryanWonderBoi: No właśnie nikt nie wie jak jest naprawdę. Zresztą co taki kraj jak Iran może powiedzieć- nic. To USA chce im się dobrać do dupy nie oni im. Mają wybór żyć jako tako jak dotychczas lub wywalić wszystko co mają na Izrael i bazy, a potem się zesrać, a to mogło by doprowadzić do większego konfliktu i chaosu.
@AryanWonderBoi: Total Wara ? Człowieku wyjdź z piwnicy. Gdy przed furtka do Twojego domu stoi i grozi Ci 50 facetów z nożami a Twoi sąsiedzdzi tylko czekają żeby Cię dobić. Ty rzucasz się na nich, odgrażasz się ? Oni (Iran) wlaśnie doprowadzili do Pata. To jest pragmatyczne podejście którego brakuje nam (świetnie rozegrana partia podczas IIWŚ)