Wpis z mikrobloga

@barystoteles No właśnie. Obawiam się, że długo nie poznamy liczb. Bo, albo Williams okaże się frajerem, albo Latifi i jego firma. Ja myślę, że jednak Kubica dobrze to rozegrał i na tyle na ile mógł "podziękował" Claire i i #patowilliams Mam tu na myśli głównego blokujące wszelkie inicjatywy - Patryka Głowę.
Swoją drogą, myślałem, że to była dobra decyzja, aby dołączył do zespołu, a widać, że zamknęli wszystko i przerzucili się na
Swoją drogą, myślałem, że to była dobra decyzja, aby dołączył do zespołu, a widać, że zamknęli wszystko i przerzucili się na rok 2021.


@szunis: To było akurat spodziewane. W 2020 nie ma zmian regulaminu i wszystkie zespoły będą jechać na ewolucji wcześniejszych bolidów (skupiając się na 2021). Problem w tym, że Williams nie ma z czego ewoluować bo stworzyli bardzo poważne wady konstrukcyjne, których nie da się podobno obejść kosmetyką. Latifi
No debile. Zapłacić za fotel, którego nikt nie chce 30 mln. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@nophp: To nie jest kwestia tego, ile płacą za fotel, bo w obecnej sytuacji mogliby go mieć pewnie nawet za 1/5 tej kwoty.

Tylko jeśli starty Latifiego w Williamsie mają w ogóle mieć sens, to wykładają taką kwotę, żeby Williams w ogóle miał szanse zbudować coś sensownego. Pewnie dopiero na następny sezon,