Wpis z mikrobloga

Jeszcze tak nawiązując do psychologów to przypomniało mi się jak kiedyś moja siostra miała problem w liceum bo ja chłopak zostawił i poszła do szkolnego psychologa sobie pogadać o tej sytuacji. Miało to być dyskretne spotkanie żeby się lepiej poczula. A on nie dość że dał jej rady typu "przestań być smutna" to jeszcze #!$%@? potem wezwał do siebie tego chłopaka i mu wszystko powiedział co moja siostra mu mówiła XD #!$%@? kunszt sztuki psychologii w wykonaniu pedagoga szkolnego xd #psychologia #psychiatria #depresja
  • 94
@Wygrywka: pamiętam, że w podstawówce były dwie laski ze starszych klas co stale zaczepiały mnie i moją koleżankę i bez przerwy nas wyśmiewały. Pewnego dnia miałyśmy dość i powiedziałyśmy do nich, że są durne pały. I uwaga teraz, poleciały naskarżyć do naszego wychowawcy. W efekcie była rozmowa z psychologiem szkolnym i musiałyśmy je przeprosić xDDD
W sumie z ciekawości zobaczę na fb co teraz robią, wszak dobijają do 30.
@Wygrywka Psycholog w mojej szkole często zachowywała się, jakby sama potrzebowała wizyty u psychiatry. A jak ktoś potrzebował "pomocy" od niej, to za każdym razem całował klamkę od jej gabinetu, bo się zamykała z pielęgniarką i urządzały sobie ploteczki przy kawie i ciachu. Wszystko wyszło na jaw, jak jedna dziewczyna dostała ataku epilepsji i żadnej z pań nie można było znaleźć... Zjawiły się, jak dziewczyna była w karetce. Tak więc obie panie
@Wygrywka: u mnie w liceum psycholożka była dobra, ale płace na tym stanowisku są tak niskie, że zazwyczaj trafiają tam osoby, które nie mają żadnych ambicji/nie potrafią znaleźć pracy nigdzie indziej ze względu na niskie kwalifikacje. Czasami ktoś zostaje psychologiem szkolnym i jednocześnie ciągnie swój gabinet i/lub robi kurs psychoterapii. Takie osoby zazwyczaj są spoko.
@alexaandriach: nie mają nic wpisane gdzie pracują. W zasadzie niewiele z wyglądu się zmieniły, jedna nadal ma kilo tapety i nalakierowane włosy, na profilowym fotka w stylu typowej dresiary, druga fota jak idzie w śline z chłopakiem. Druga też ma faceta i mają trójkę dzieci, takie typowe jak na laskę foty na fejsie, mocno kibicowała patologii w koninie kiedy była afera. Nie zgrubły, przynajmniej nie mocno, po zdjęciach raczej wygląda że