Wpis z mikrobloga

Ludziom po 40 roku życia naprawdę #!$%@? xD. Przedwczoraj dwie osoby chciały mnie zlinczować na Facebooku, bo stwierdziłem, że miś koala to głupie zwierzę, a wczoraj jeden koleś zwyzywał mnie od głąbów, bo napisałem mu, że młodzież wcale nie jest gorsza niż kiedyś, tylko media są wszędobylskie i sprzęt nagrywający ogólnodostępny, więc poprostu się częściej o tym słyszy xD. Co najśmieszniejsze koleś potraktował mnie jak dziecko twierdząc, że o wiele więcej w życiu widział i ma porównanie miedzy tym co było a tym co jest teraz (kiedyś to było xDDD). Powiedziałem, żeby nie robił z siebie takiego wielkiego mędrca bo sam ma 49 lat, a ja 32, więc też swoje widziałem. I tu go #!$%@? z nerwów strzelił xD. Nadmienię, iż koleś był punkowcem za młodu i przećpał oraz przepił pół życia (leczył alkoholizm). W dodatku żyje ze zbierania złomu i mieszka z matką XDDDD.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #heheszki #nosaczsundajski
  • 65
  • Odpowiedz
Babka mogła przygotowywać się do ciąży, być świadoma wszystkiego, konsultować się z lekarzami, bo każda kobieta to indywidualny przypadek, a i tak została zjechana w komentarzu jakiegoś randoma. Kolejne zwycięstwo inteligentych wykopków


@Wink: nie wspominając już o tym, że przy jej majątku może mieć każde możliwe badanie, a większość ludzi ocenia to z perspektywy ciąży prowadzonej przez NFZ.

Bodajże jak Beyonce rodziła, to przekształciła swój dom w luksusowy oddział porodowy, przygotowania
  • Odpowiedz
  • 1
@lejen nie chce się spierać, bo masz rację, ale swój wywód mogłabyś oprzeć na treści mojej wypowiedzi, a nie na 3 słowach "koala jest głupi". A tak to robisz mi wykład nie znając treści mojej rozmowy z tamtymi ludźmi. Napisałem to w sensie, że ewolucja nienajprzychylniej, gorzej niż inne zwierzeta potraktowała koalę, a głupią jest z perspektywy ludzkiego rozumowania głupoty. Tak jak oni nie zrozumieli o co mi chodziło, tak ty też
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: gdy ktoś używa argumentu wieku to już z góry wiadomo, że to kretyn. Wiek nigdy nie będzie wyznacznikiem czegokolwiek. Z wiekiem MOŻE iść doświadczenie, ale nie musi, a ponadto i tak nie zawsze będzie to dobre, bo człowiek potrafi wykształcić błędne nawyki, co jest znacznie gorsze niż brak jakichkolwiek nawyków i doświadczenia.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony tak tylko chciałam się odnieść, teraz jest jakaś zbiorowa faza na obrażanie koali w internecie, też za sprawą tej gówno pasty która nie ma prawie nic wspólnego z rzeczywistością, co nie jest za dobre dla tego gatunku ogółem, więc chciałam sprostować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@broczapa jeszcze jeden z tych rozmówców od misiów koala to mój sąsiad, jest osiedlowym poetą i pisze fraszki. Nie przeczę, że wiele z nich jest ładnych i trafnych, ale trochę obrósł w piórka bo stare mohery z osiedla jarają się jego twórczością. Pomyśl teraz jak nudzący się koleś na wczesnej bo policyjnej emeryturze z malym fanklubem musi się czuć zajebisty i właśnie doświadczony. Taki mądry a nie pokapował się, że wklejona w
  • Odpowiedz
  • 1
@lejen rozumiem, ale nie zachowujmy się jakby drwienie ze zwierząt było jakaś obrazą, bo i tak tego nie zrozumieją. Rozumiem nie znęcać się bo odczuwają ból, ale śmieszkować chyba można bo nierozumiejąc tego nie będą obrażone. Nie chcę już tego hiperbolizować, ale jeśli będziemy tak przesadzać to w przyszłości gdy powiem że pralka Frania jest #!$%@? od pralek z bębnem to ludzie będą się pluć, że obrażam pralki franie? W skrócie -
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony nie wiem co mieli na myśli twoi rozmówcy, ale mi chodziło o to, że jest to szkodliwe ze względu na to, że koala to zagrożony gatunek, nawet teraz w obliczu pożarów w Australii i tego, że zginęło kilka tysięcy osobników, nadal widzę komentarze w internecie typu koali nie szkoda bo są głupie hehe selekcja naturalna XD nie chodzi o obrażanie ich, tylko o to że ludzie nie zdają sobie sprawy ze
  • Odpowiedz
  • 1
@lejen no i tu możemy dojść do porozumienia. Bo ja moim rozmówcom powiedziałem, że jest mi misiów żal, ale szkoda, że ewolucja zrobiła z nich tak głupiutkie, że pozbawia ich to w pewnych momentach możliwości przetrwania. Jakoś tak to szło. A rozmówcy obrócili kota ogonem i stwierdzili, że życzę koalom śmierci w pożarach. #!$%@? jak można tak nadinterpretowywać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@eyehategod bardziej zaskoczyło, a jego życiorys znałem już od dawna. Nie mówiłem mu że z własnej głupoty zmarnił sobie życie, bo nie mam potrzeby cisnąć ludziom niesprowokowany i traktowaliśmy się do wczoraj z szacunkiem, bo tak jestem wychowany. Nawet rozmowę z nim zakończyłem kulturalnie. Ktoś kto zmarnił życie na ćpanie i picie nie powinien pouczać młodych jak mają żyć, niestety.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: haha, prawda, że ładnie? Nawet jeśli to pasta to jaki jest sens pisać że koala to głupie zwierzę? Bo nie robi nic oprócz #!$%@? eukaliptusa? xD no jest to jednak dość głupie. A do komentarzy się nie zmuszam, to dla mnie czysta przyjemność. I z browarów bardziej jednak polecam jakieś Eb czy chociażby warkę, także ten harnaś niestety nietrafiony ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Jak się zaczynają argumenty o "wiedzy życiowej, nie książkowej" oraz "ja wiem lepij gówniarzu, bo jestem starszy", to od razu wiadomo, że masz do czynienia z kanapowcem - przegrywem. Jak w tej paście o Januszu Pawlaczu - nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Mam 44 lata. Jak onegdaj Stachursky miał na imię. Uważam że misie koala są strasznie głupie, ale mimo to smutno gdy płoną. Młodzież jest różna. Bezpośredniego porównania nie mam, bo ja chodziłem do technikum pod białoruską granicą, a moje córki do dobrych ogólniaków, więc siłą rzeczy u mnie było większe pato.
  • Odpowiedz