Wpis z mikrobloga

Ludziom po 40 roku życia naprawdę #!$%@? xD. Przedwczoraj dwie osoby chciały mnie zlinczować na Facebooku, bo stwierdziłem, że miś koala to głupie zwierzę, a wczoraj jeden koleś zwyzywał mnie od głąbów, bo napisałem mu, że młodzież wcale nie jest gorsza niż kiedyś, tylko media są wszędobylskie i sprzęt nagrywający ogólnodostępny, więc poprostu się częściej o tym słyszy xD. Co najśmieszniejsze koleś potraktował mnie jak dziecko twierdząc, że o wiele więcej w życiu widział i ma porównanie miedzy tym co było a tym co jest teraz (kiedyś to było xDDD). Powiedziałem, żeby nie robił z siebie takiego wielkiego mędrca bo sam ma 49 lat, a ja 32, więc też swoje widziałem. I tu go #!$%@? z nerwów strzelił xD. Nadmienię, iż koleś był punkowcem za młodu i przećpał oraz przepił pół życia (leczył alkoholizm). W dodatku żyje ze zbierania złomu i mieszka z matką XDDDD.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #heheszki #nosaczsundajski
  • 65
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@KozakCzerwony: ja jestem świeżo po 40 i powiem Ci, że z tą młodzieżą to masz 100% racji. Powiedziałbym nawet, że dzisiejsza młodzież jest o wiele bardziej kulturalna i poukładana niż kiedyś, nawet często dużo bardziej niż dzisiejsze staruchy. Po prostu u niektórych starych kapci narzekanie staje się jedynym sensem życia, więc ciągle narzekają. ¯(ツ)
  • Odpowiedz
  • 1
@violentj ojej ci ty nie powiesz :) ? Jestem tego świadomy, więc nie oswiecileś mnie. Niestety zauważyłem wśród 40-latków niezbyt fajny trend w bóldupieniu i postanowiłem o tym napisać, a w dodatku nigdzie w moim tekście nie napisałem, że wszyscy młodzi to światli i wyrozumiali ludzie pozbawieni ignorancji i hipokryzji, więc o co ci chodzi? No chyba, że jesteś właśnie w tym wieku o którym piszę i twoje zdanie na temat młodych
  • Odpowiedz
  • 3
@EdekMoczygeba nawet nie powiedziałbym lepsza bo tak nie twierdzę, ale poprostu inna, bo świat się zmienia, więc i ludzie też. Każdy z nas ma zdanie wyrobione głównie z obserwacji, ale #!$%@?ąc od tego - zawsze byli źli i dobrzy ludzie i takie mówienie, że kiedyś było lepiej, czy gorzej jest dosyć naciągane.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: Zawsze kisnę z argumentum ad wiekum. Idąc tym tokiem rozumowania, o starożytnym Rzymie to nikt wypowiadać się nie powinien, bo przecież nie żył w tamtych czasach to i skąd on może wiedzieć jak to wtedy było! Najlepsze, że zawsze używają go Janusze, którzy połowę życie spędzili przy tokarce/taksówce, a drugą połowę z browarem w łapie oglądając kabarety. Doświadczenie życiowe w chu. Jak tylko słyszę ten koronny argument mówiący o gówniarzach
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony: to tylko wykop, tutaj nic nikogo nie dotyka tak gwoli scislosci. ludzie maja bol dupy bo sa #!$%@?, slabo ich wrzucac eo jakiejs kategorii wiekowej. wiekszosc ludzi tutaj ma pewnie niecale 20 lat a jedyne co robia to narzekaja.
  • Odpowiedz
  • 1
@ZjadaczPrzegrywu uuu aleś mi pojechał. Pogromca orzegrywów, a zmusza się do pisania komentarzy pod wysrywami xD. Robisz dokładnie to samo co ci Janusze o których pisze - bóldupisz, bo ktoś wyraził opinię odmienną od twojej. Idź pozbieraj sobie złom z bohaterem wpisu, a potem siądź przed jakimś paradokumentem i wypij grzecznie swojego harnasia :) .
  • Odpowiedz
  • 1
@nocne_zwidy no nie powiedziałem, że mi ich nie szkoda,ale instynkt samozachowawczy mają "upośledzony" bo podobno każe im uciekać na czubek drzewa w czasie pożaru...ale nie to żebym im nie współczuł cierpienia.
  • Odpowiedz
@KozakCzerwony koale nie są głupie tak jak sobie wyobrażasz, ich „głupota” wynika z małego mózgu (mieszcącego się w normie, jeśli porównać stosunek wielkości mózgu innych roślinożerców), ale duży mózg jest im zupełnie niepotrzebny, bo jedzą eukaliptus, roślinę która nie ma prawie żadnych wartości odżywczych i jest trująca dla każdego innego zwierzęcia. koala opanowały niszę, nie mają żadnych konkurentów jeśli chodzi o jedzenie, samo to świadczy o tym że są to wyjątkowe zwierzęta,
  • Odpowiedz
@Orzysko: fakt, masz taki wiek i nagle magicznie prawdopodobieństwo urodzenia dziecka z zespołem Downa się zmienia xD

Babka mogła przygotowywać się do ciąży, być świadoma wszystkiego, konsultować się z lekarzami, bo każda kobieta to indywidualny przypadek, a i tak została zjechana w komentarzu jakiegoś randoma. Kolejne zwycięstwo inteligentych wykopków
  • Odpowiedz