Wpis z mikrobloga

@putinex: Odleciałaś. Nie jest dla Ciebie dziwne, że w Państwie prawa staje koleś, który mówi, że osobiście wręczył kopertę w której było 50000 pln, ale prokuratura ma to gdzieś a w TVPis było cicho. Z drugiej strony w głównych wiadomościach TV pokazują ANONIMOWE osoby, które twierdzą że dawały łapówkę, ale nie ma żadnych dowodów na to. Na dodatek, prokuratura nie zajmie się tą sprawą, gdyż osoby te chcą zachować anonimowość
  • Odpowiedz
@FlasH: spytałem mojego starego, który jest za pis o tę sytuację, i mówi, że to nie są przypadkowe osoby, tylko osoby które złożyły zeznania w sądzie w tej sprawie, ale chcą być anonimowe. Czy to prawda, nie wiem. I i tak pewnie nie popieram takiego działania, bo sądy powinny najpierw wydać wyrok i tak też powiedziałem Ojcu, a ten mi na to, że Neuman powiedział, że sądy są Peowskie i
  • Odpowiedz
PiS gdy tylko dowiedziało się o niejasnościach w oświadczeniu majątkowym Banasia chciało go odwołać.


@putinex: sugerujesz, że władze PiS po przejęciu władzy i kolejnych nominacjach na podsekretarza stanu, szefa służby celnej a nastepnie KAS nie zadbały o weryfikację niejasnych interesów Mariana Banasia i dopiero, gdy marszałkowi Karczewskiemu zapewnieniami, że Marian Banaś to kryształowy człowiek, nie udało się zamieść pod dywan ustaleń z reportażu TVN, zaczęły nerwowo rozglądać się za wyjściem
  • Odpowiedz
@putinex: Nie sadziłem, że osobiście trafię na trolla z Pis.
Wiesz, ja dałem łapówkę Kaczyńskiemu. Osobiście. Czy to będzie jutro w wiadomościach ? :] Bo nawet pozwolę Sobie na ujawnienie mojej tożsamości. Ale chcę być w Wiadomościach. Aby cała Polska to widziała. Proste.
Ta władza jest skończona, poparcie mają tylko w grupach o niskim wykształceniu. Gdyby nie wsparcie kościoła, to nawet 14 emerytura by nie pomogła w innych grupach.
  • Odpowiedz