Wpis z mikrobloga

To co się dzieje w gorących i na tagach, to festiwal #!$%@? i dzbanostwa xD wypoki, które siedziały w swoich pokojach czy piwnicach, nagle się przebudzili jako naczelni geopolitycy, stratedzy, znawcy bezpieczeństwa i służb mundurowych, byli żołnierze Wojska Polskiego z 30 letnim stażem służby xD

Przekleję to, co napisałem wczoraj

To wspaniałe, że jedna rakieta która #!$%@?ła samochód z irańskim generałem, przebywającym w Iraku, potrafi spowodować tak masowe obsranie sztanów przez wykopki xD

Ilość paniki jak przewinęła się przez te kilka dni jest niesamowita. Kombinatoryka by z kat. D zrobić E, pytanie czy mnie wezmą z kat. B xD młode pistolety srają, że żetony będą jeździć starem po miastach i wsiach, by wrzucać na pakę każdego z książeczką wojskową XDD "burwa, czy wezmą mnie za bety i wrzucą na pakę stara czy nie". Pewnie telefony do WKU się urywają ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiara niektórych, że wezmą w pierwszej kolejności jakiś gości, którzy ostatni raz wojsko widzieli na komisji lekarskiej, gdy musieli się pochylić, złapać za kostki i kaszlnąć, jest zabawna. Śpijcie słodko, młode cycki. Możecie być spokojni.


Mało tego, rekord skoczni został pobity i nagle dowiaduje się, że wyłapią wszystkich na granicy xD i będziecie pierdzieć w Sztumie, lub pójdziecie w czołowym ataku w składzie kompanii karnej. Od tak, po prostu, bo jakiś wykopek-spec tak twierdzi.
Kij z tym, że musieliby zmobilizować całą Straż Graniczną by coś takiego zrobić. Wykopka to nie przekonuje.
Przeklejanie tego marnego mema z psem i kartą powołania to już jest poziom pukania od drugiej strony dna. Albo to, że Iran XD wystrzeli pociski balistyczne z ładunkami jądrowymi XDD w Polskę XDDDD poziom głupot, w które wierzą ludzie z białostockiego. Serio, ludzie z Białegostoku nadal wierzą, że atomowe parówy przelecą nad nimi wprost na Warszawę.
Nagle pojawia się w tym wszystkim Rosja, od tak xD bo wypokowi geopolitycy wiedzą lepiej i nie uargumentują tego skąd w ich analizie godnej think tanku wzięła się Rosja jako agresora, szczególnie w kierunku Polski.
Chyba najlepszymi dzbanami są Ci, którzy szczerze wierzą, że mając książeczkę wojskową, zostaną pierwsi wysłani do Iranu xD przed żołnierzami zawodowymi, przed batalionami zmechu, które mają doświadczenie z Iraku i Afganistanu. #!$%@?, nawet tacy wyprzedzą w świńskim truchcie naszych specjalsów.
#wojna #iran #usa #wojsko #bekazpodludzi
  • 35
@jezuchrste: #!$%@? xDDD wiara w to, że wezmą jakiś typów bez przeszkolenia i od razu poślą ich na front. #!$%@?, no ludzie. Dajcie już spokój z trollowaniem przy pomocy tego frazesu, bo się robicie nudni.
Jeśli już - jeśli - Stany odpalą 5 Artykuł, to w pierwszej kolejności polecą żołnierze zawodowi. Wyszkoleni. Doświadczeni.
@jezuchrste: Litości... Nikt nie będzie wysyłał ludzi po dwóch tygodniach szkolenia do Iraku. XD To jest po prostu niemożliwe, taka akcja byłaby organizowana, gdyby istniało ryzyko, że Polska zostanie bezpośrednio zaatakowana. Polska armia przecież była już w Iraku i Afganistanie, więc sam odpowiedz sobie na pytanie, czy trafiali tam ludzie z ulicznej łapanki.