Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,

zastanawiam się nad zakupem pierwszej szosy, mam możliwość wrzucenia w koszty. Aktualnie canyon endurace al 7.0 (Stealth) wpadł mi w oko, niby jest Dostępne na stanie* ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytanie czy rozliczał ktoś na firmę? Wystawiają polska fakturę vat 23% ? Probowałem dzwonić na numer kontaktowy w piątek ale nikt nie odbierał.

#rower #szosa #canyon #wykopcanyonclub
  • 14
  • Odpowiedz
@drtg: Wrócę do domu to sprawdzę, bo mam gdzieś skan faktury, to Ci powiem jaki tam jest Vat. Ale generalnie jak zamawiasz, to ogarnia to polskie centrum dystrybucyjne w Szczecinie, więc jest duża szansa, że normalnie da się rozliczyć.
  • Odpowiedz
@drtg: Kupowałem w lipcu 2017. Domyślnie faktura została wystawiona przez niemiecką firmę. Na moją prośbę otrzymałem fakturę wystawioną przez polską spółkę, z polskim NIP i 23% VAT
  • Odpowiedz
@sargento: Napisze!
@MrTashbiesh: Ooo, dzięki.

Teraz została tylko decyzja ( ͡° ͜ʖ ͡°) czy napewno ten canyon...

Bo co innego w tej cennie tak do 5k nowego? Troche kusiły hamulce tarczowe w al 7.0 disc ( głównie przez możliwość założenia szerszej opony ) ale to już dużo powyżej budżetu. Ogólnie rozumiem ze koła lepsze itp, ale 1.8k różnicy? ciekawe jaki procent w tym jest aktualnie moda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drtg: Ja kupiłem meride scultura 400, osprzęt ten sam, a czytałem że dużo ludzi narzeka na support canyona. Ja zapłaciłem 5200 w moim lokalnym sklepie meridy, ale znam sklep gdzie oferowali mi 4900 wysyłkowo (bądź odbiór osobisty w Krk), jak chcesz to podeślę Ci na priv
  • Odpowiedz
@lewsky: też słyszałem, a do tego jeszcze trafić z rozmiarem jak jesteś na granicy. Według konfiguratora, wzrost 178 cm, długość nogi 84 wychodzi M ( przy 82 juz S )

Co do rozliczenia, dostałem informacje od Polskiego oddziału

Witam, tak, wystawiamy faktury na firmę.

Jeśli posiada Pan NIP EU możemy wystawić fakturę wewnątrzwspólnotową na 0% VAT, jeśli posiada Pan zwykły NIP na 23% VAT.

Niestety, w przypadku faktury na 23% VAT
  • Odpowiedz
@drtg: I jak się temat zakończył... Właściwie mam ten sam dylemat jeśli chodzi o rozmiar (jesteś tak samo wyjątkowy jak ja jeśli chodzi o rozmiar ;)). Jeśli chodzi o fakturę, to również mam tą samą rozkminę. Jak to generalnie wyszło?
  • Odpowiedz