Wpis z mikrobloga

@wioseneczka:
Niestety, segregacja w tym kraju to fikcja. Wystarczy poczytać #!$%@? egoistów wyżej: "będę mył i tak, nie będzie mi w domu capić". Własny komfort postawiony wyżej niż dobro naszego największego wspólnego skarbu - Planety. Powinniśmy czerpać ze zdrowych eko wzorców rodem ze Związku Radzieckiego.

Np. powołać Korpus Strażników Rewolucji Ekologicznej do kontroli kubłów w każdym domu, raz-dwa razy dziennie. W razie braków kadrowych można się wesprzeć Ochotniczą Strażą Sąsiedzką
@Dutch: Zgodzę się. Segregacja to fikcja w tym kraju. Ale nie przez ludzi, tylko przez idiotów stanowiących prawo. Rozejrzyj się, zobacz jak to jest rozwiązane w cywilizowanych krajach a potem sobie zakładaj korpusy strażników im. Grety Thundberg ( )
@wioseneczka: A że prawo jest beznadziejne, to kij z tym? Wytłumacz mi. Po co 7 frakcji? Po co ludziom utrudniać życie?
Ja oczywiście rozumiem sens segregacji, nie rozumiem sensu jeszcze większego utrudniania ludziom życia. Dotychczasowy system był ok i do niego się stosuję. Nie sądzę abym w ten sposób szkodził Planecie.
@wioseneczka: Nie mam pretensji, tylko zastanawia mnie bezrefleksyjność niektórych ludzi jeśli chodzi o tzw. ekologię i "ratowanie Planety". Wystarczy rzucić jakieś hasło i że to w imię "ekologii" i już banda baranów się dołącza i bezmyślnie przekazuje dalej.
Wnioskuję, że Greta jest twoją idolką. Jeśli tak, to nie mam więcej pytań. Wszystko się zgadza. Bezrefleksyjni ludzie popierają najczęściej jakieś szemrane ideologie typu LGBT+, pseudo ekologię a'la Greta T, czy feminizm 3