Wpis z mikrobloga

@wioseneczka: co to jest to na dole? Stainless steel ear...? A to po prawej na samym dole? Coś mi ucięło?

Ja mam szampon w kostce, grzebień z drewna ale neem nie bambusowego, naturalne mydło, waciki wielorazowe no i wiadomo, słoik :D

Szampon w kostce trzeba znaleźć pasujący dla Ciebie, bo mi trochę za bardzo zostawia taki osad przez co włosy są jakby suche albo klejące. Potem nakładam na nie odżywkę (z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wioseneczka: Używałem szamponu w kostce marki chyba "2 szpaki" i był bardzo fajny, sprawdzał się nawet lepiej niż zwykłe. Używam też od jakiegoś czasu papierowych patyczków do uszu i też spoko, nie widzę żadnej różnicy na minus. Kiedyś też miałem bambusową szczoteczkę do zębów ale miała bardzo mała główkę co mi nie pasowało, a poza tym włókna i tak są plastikowe.
@wioseneczka mam materiałowe wielorazowe,, waciki" do zmywania makeupu i bardzo polecam! Bambusowa szczoteczkę, mam i ogólnie spoko, jedyny minus to że jest miękka, wolę twardsze ale daje rade :) ałun super, mój niebieski przejął i używa. Bambusowy zestaw do włosów miałam i bez wielkiej różnicy ale warto wymienić. Słomki wielorazowe przeszłam silikonowe(kiepskie) bambusowe(średnie do utrzymania w czystości, mi się nie sprawdziły) i metalowe(najfajniejsze). Na aliexpress są bardzo fajne metalowe składane, super się
@wioseneczka Bambusowej szczoteczki używam od kilku miesięcy i polecam, nie ma większej różnicy między taką a plastikową. Drewniany grzebień też bardzo polecam, dużo lepiej się nim czesze i włosy się nie elektryzują. Niedawno przerzuciłam się na maszynkę na żyletki - nie tępi się tak szybko jak jednorazówki, ale trzeba się do niej przyzwyczaić.
Wypróbowałam też szampon w kostce i pozytywnie się nim zaskoczyłam, pieni się lepiej niż ten w butelce. Jak tylko
@efeeem: nie masz zielonego pojecia o tym jak dziala biznes.

Fabryki produkuja bo ktos sklada na to zamowienia, ktos sklada na to zamowienia zeby uzupelnic braki w magazynach, braki w magazynach powstaja przez uzpelnianie brakow na polkach, braki na polkach powstaja przez to ze klienci za te rzeczy placa pieniadze i zabiera je do domu.

Naprawde nie jest to az tak skomplikowane. Fabryki plastiku moga produkowac wszystko co jest zrobione z
@wioseneczka: Większość to marketingowy badziew... pamiętaj, że to wszystko to są też produkty, które ktoś musi zrobić, a Ty musisz kupić. Po prostu inny rodzaj konsumpcjonizmu. Według mnie dobra metoda to używanie rzeczy, które już się posiada, albo które się dostaje- jak np. reklamówki plastikowe. Szampony w kostce są w porządku, jeśli znajdziesz jakiś dobry. Do tego (nie łazienka, ale daje radę) wielorazowe słomki- metalowe, bambusowe.